Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek mit tegyek? Az...

Szerintetek mit tegyek? Az őrület határán vagyok van egy fagor felültöltős mosógépem iszonyatosan büdös, penészes a felnyitottam a dob aljába azt a dobbordaszerűséget és ahogy kivettem a bohlyszűrőt

Figyelt kérdés
ilyen sűrű masszaszerű nem tudom mivel van berakódva a szűrőnél meg a dobnak a külső fala is meg az üst is belülről sehogy nem jön ki se 90 fokos ecet se trisó sem mosógép pucoló semmi a ruháim foltosak lettek sem áztatással sem folttisztítóval semmivel nem jönnek ki a foltok megőrülök segítsetek de a mosógép adagolója is ilyen az öblítőt sem tudom beleönteni sem a mosóport meg a gumija is ilyen gusztustalan
2010. júl. 27. 11:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
olyan mosógép nincs, amit évente 2-3szor ne kéne kitakarítani, 12 éven át :S ....gondolom, ezzel a logikával a mosogatógépet sem takarítod :S
2010. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
pedig hidd el én nem szoktam sem a mosógépet sem a mosogatógépet pucolni a mosógép fagor mosogatógép whirlpool egyszer volt nála szerelő mert el volt dugulva meg vízkövesek lettek a phoarak meg szarul mosogatott kipucolta 3.ft ér meg mondta hh használjaksót
2010. aug. 3. 10:24
 13/26 anonim ***** válasza:

A mosogatógépet én nem szoktam takarítani, mert nincs.

A mosógépet meg bármily meglepő a belerakott mosópor tisztítja. Akkor is guy van, ha bőszen kijelented, hogy ez nem lehetséges. Tudod, mosószert teszek bele meg öblítőt meg fehérítőt meg egy csepp LOC-t, nem kőport meg hasonló szemeteket. Ma is mostam, és minden szép tiszta lett.

2010. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
guy=így :)
2010. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%
biztos igazad van, bár én koszos ruhákat teszek a mosógépbe, tehát kerül bele kosz is, a szűrő is nyilván konstrukciós hiba. ...vagy nálam mást jelent a tisztaság, mint nálad ;)
2010. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
igazság szerint engem nem érdekel ez a mosógép mikor megvettem már akkor utáltam mert csak a dob alatt van szűrője és ha törmelékes a csuva a bohlyszűrőn átmesz és alig lehet kivenni aztán egyre inkább meguntam és csak használtam a tartályát közel 1 éve nem tudtam használni a mosóporos részét meg az elűmosót mert teledugolt vízköves mosóporral és kést ütöttem bele de nem ment át namondom leszarom öntöm a dobba aztán mielőtt most 2-3 hete jöttem rá h belemossa az öblitőt az elején de nem törődtem vele de már azt sem tudtam beleönteni ezért a fehérítős tartóba öntöttem aztán mondom kéne vmit csinálni a géppel és mos t félig meddig oké de képzeljétek olyan nehéz volt a tartálya a vízkőtől ha nem volt teljesen felnyitva akkor b is csukódott vagy ha elengedtem akkor is majd még átmosom 1 párszor
2010. aug. 3. 17:40
 17/26 anonim ***** válasza:
Igazából nem kellett volna megvárnod hogy a vegyszeradagoló elduguljon!Mikor látod hogy lerakódás van benne kiveszed, és forróvízzel átöblíted, vagy beáztatod vízkőoldóba!És már tiszta is!Szerintem te szartál rá hogy mocskos, büdös a mosógéped!Akármilyen meglepő, én is takarítom a gépem!Az adagolóját 1-2 hetente leveszem, kitisztítom!A dobot egyszerűen átmosatom 4 liter ecettel, szűrőt kitisztítom!!Ezt is 2-3 hetente!Kívülről szinte minden nap letörlöm, mert közel van a kádhoz, és fürdés után mindig kissé vizes lesz, azt mindig letörlöm!
2010. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
21:54 na végre, kezdtem azt hinni, hogy egyedül vagyok a "mosógép rendszeres tisztítást igényel" véleményemmel...
2010. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

11:23. Nem szeretnék erős kifejezéseket használni a szellemi kéességedre, de valami nagyon furcsa, úgyhogy most részletesen.


1, Berakom a mosógépbe a szennyes, koszos ruhát; gondolom, te is így teszel, meg a kérdező is.

2, Beteszem a gépbe a mosáshoz szükséges tisztítószereket (mosópor, öblítő, stb); gondolom, te is így teszel, meg a kérdező is.

3, Miután lefutott a megfelelő program, kiteregetem a tiszta ruhát; gondolom, te is így teszel, meg a kérdező is.

KÉSZ

A ruhák tiszták és illatosak, mert megfelelő minőségű és illatú, stb. termékeket használok, amelyeknek az a funkciójuk, hogy tisztítsanak.

A mosógép is tiszta, mert megfelelő minőségű termékeket használok, amelyek ruháról lemosott koszt a mosógépből is kimossák, ugyanis annak nem ott a helye, hanem a szennyvízcsatornában.

Vízkövet sem hagy a mosógépben, mert arra nekem nincs szükségem, és gondolom, neked sincs.

Más egyéb szemete sem hagy a mosógépben, mert nem tartalmaz más egyéb szemetet a legtöbb agyonreklámozott foschsal szemben.


Úgy gondolom, hogy ehhez különösebb csodatermékekre nincs szükség, hanem alapvető elvárás egy mosóporral szemben.

Az meg tény, hogy 12 éve használom az akkor használtan vett mosógépet, sosem takarítottam ki, sosem vízkövesedett el, és tökéletesen tudok vele mosni. Ettől még kijelentheted, hogy neked szükséged van rá, hogy kitisztítsd, de akkor a mosóporral, amit használsz tényleg baj van.

2010. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21:54-es vagyok!Én folyékony mosószert használok, felső kategóriásat! (ezen sosem spóroltam)!Az öblítő ugyan ez!Mégis igenis igényel tisztítást a mosógép is, úgy mint minden más használati eszköz!Akkor ezekszerint a fürdőkádat sem tisztítod ugye?Hiszen beleülsz, tisztítószer(tusfürdő), és leengeded a vizet!Tiszta bőr, jó illat!Ugyan úgy mint a kádadon ottmaradnak a bőrről a zsír, kosz, stb maradványok, úgy a mosógépben is rárakódik a kosz a mocskos ruhából!
2010. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!