Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógéppel való mosogatás...

Mosogatógéppel való mosogatás után az edények koszosak, gondolom szűrőt kéne takarítani, de hol, hogy? Egy kivehető szűrő van, az olyan nagy lyukú, hogy értelme sincs.

Figyelt kérdés

Az a szűrő inkább egy kosár. Csak azt lehet kivenni.

Máshol nem tudom, mihez kéne nyúlni.

Belekerül pár koszosabb, poros edény, pl, amiből a kutya eszik, de nem hiszem, hogy annyival ne birkózna meg egy gép. Mégsem tud elfolyni a szennyeződés, ezért gondolom, hogy valahol valami szűrő lehet a ludas, de csak ez a kosár szerű szűrő van.

Dugulás nincs.



2020. ápr. 26. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a szűrőt kb hetente kell tisztítani
2020. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és a nagylyukú szőrő alatt kell lenni egy finomszűrőnek is
2020. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk van egy nagyobb szita -szerű lap, pkusz a szűrő, ami kosár -szerű. Ezeket kiszedem, elmosom. A szűrő alatti lyukat, ahol a víz távozik kimosom.
2020. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, valóban van alatta finomszűrő, de az nem kivehető.

Belenézni is csak úgy tudok, ha a fejem benne van a gépben.

2020. ápr. 26. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:

hogyne lenne kivehető, azt kell hetente takarítani.

nagy eséllyel bajonettzáras és el kell fordítani kicsit.


milyen géped van? mi a pontos típus?

2020. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Úgy látom valaki megint konyhamalacnak használja a mosogatógépet. Illetve ha jól sejtem használati utasítást sem olvasott!

Akkor ezredszerre is: minden azaz minden ételmaradékot el kell távolítani az edényekről. A leégett edényeket ki kell sikálni előtte. Szűrőt minimum hetente tisztán kell tartani. Ahogy a hasznàlatiban is írják, a rövid programokra csak enyhén szennyezett edényeket lehet betenni, mosogatógepbe való porral, illetve folyékony mosógatószerrel (Somat gépi).

Ha ezeket valaki betartja képtelenség, hogy a gép ne működjön jól!

Nyilván lehetnek más tényezők pl. nem fűt fel a fűtőszál, de az már nem emberi tényező.

2020. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem etelmaradek, hanem por. A gep elmosogat, nem azert van, hogy elotte kezzel elmosogass. A stilusod eleg proli, magas lorol beszelsz, pedig en nem igy tettem fel a kerdest.

Menj okoskodni mashova, ha ertelmes stilusra nem vagy kepes. Ez minden, csak nem segitokesz es nem hasznos valasz.

Tobbieknek koszi!

Beko. A nagy lyuku resze is elforgatos. Ami alatta van, azt probaltam tekerni, csavarni, nyomni, huzni, de az meg se mozdul. Mivel nekem is ez volt az elso gondolatom, h az valahogy kijon onnan. De nem.

2020. ápr. 26. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:

beko a márka

mi a típus?

2020. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szűrők tisztítása

A gép hatékony működése érdekében

legalább hetente egyszer tisztítsa meg a

szűrőket. Ellenőrizze, hogy nem maradt-e

ételmaradék a szűrőkön. Ha a szűrőn

ételmaradék található, vegye ki a szűrőt és

tisztítsa meg azt folyóvízzel.

1. Forgassa el a mikroszűrő (1) és a durva

szűrő (2) szerelvényt az óramutató

járásával ellenkezően és húzza ki a

foglalatból.

2. Húzza ki a fém/műanyag szűrőt (3) a

foglalatból.

3. Nyomja meg befelé a két pöcköt a durva

szűrőn és válassza le a durva szűrőt a

szerelvényről.

2020. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A fuvokakat szedd ki mert szerintem meg az lesz koszos.
2020. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!