Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van értelme Fiji vagy Voss...

Van értelme Fiji vagy Voss vizeket inni? Mitől jobbak mint egy Szentkirályi? Miért olyan nagyon drágák?

Figyelt kérdés

Fiji 1L 1590,- ; Voss 800 ml 1490,-


Röhejesen drágák.Ha csak azt nézzük,hogy napi 2 litert legalább meg kellene inni,az napi 3200,havi 96000 Ft. Kinek van majd 100000 forintja vízre?


2016. dec. 26. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak a sznobok isznak ilyet akik azt hiszik hogy ettől ők most hú de nagyok. Sokan megtehetnék hogy ilyet vesznek de még is megelégednek a zentkirályival mert ugyanaz
2016. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
69%
Mert talán gleccservizek?:)
2016. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

# 1 Miért, számodra elképzelhetetlen hogy a 90 forintos natur aqua víznél létezik esetleg jobb? A 300 és a 10 ezer forintos bor között is van különbség, a filteres és a kínai vágott tea között is, pedig gyakorlatilag ugyan az. Vodkát, whiskyt nem is említve.


Nem ittam még voss meg fiji vizet, de el tudom képzelni hogy a víz terén is vannak kategóriák.

2016. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért drágák mert szépen becsomagolják és körbeutaztatják a Földön, hogy a hülyék megvehessék és komoly képpel áradozhassanak a minőségéről.

De a legmókásabb köbméterre átszámolni akár a "sima bolti" ásványvizet is: 100 000 Ft egy köbméter :)

2016. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
78%
am a pl a szentkirályi ásványviz az szentkirályon csapvíz... szentkirályon az folyik a csapbol.... nem érdemes ásványvizet venned sokkal drágább mint a cshapvíz
2016. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
#3 egyes vagyok én ittam már és nem nagy szám. De azért ennyire letámadni nem kelett volna
2016. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Ráadásul pont egy olyan ember oktat ki akinek nincs tapasztalata vele ...
2016. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
1,6,7: én azért ezt nem mondanám durva letámadásnak :) Csak halkan megemlítettem hogy elképzelhető hogy van minőségi különbség amit egy finomabb ízlésű ember tud értkelni. Én pont azért nem ittam ilyen vizet mert nincs rá igényem, de ugyan így komolyzenét sem hallgatok, mégsem szarozom le. Szerintem nem kellene rögtön elítélni valamit azért mert te személyesen nem vagy meggyőződve róla. Vannak dolgok amikben én kifejezetten válogatós, akár mondhatjuk hogy sznob vagyok. A víz nem ilyen, de én nem gondolom hogy le kéne nézni azt aki ilyeneket iszik.
2016. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó. Jò aláírom nem pont a sznob jelzőt kelett volna használnom.
2016. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Semmivel se jobb, mint bármely másik. Mégha laboratóriumi körülmények közt kimutathatóan eltérne, akkor is a különbség elhanyagolható az árhoz képest.

Mellesleg még hozzá jön a palackozás, szállítás, marketing, vám, külföldi adók...

2016. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!