Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vajtartóból van értelme fából...

Vajtartóból van értelme fából készültet venni?

Figyelt kérdés

Vagy csak üveg/fém/műanyag?


Fából szeretnék. Van valakinek tapasztalata?


2016. júl. 7. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A fa beszívja a zsiradékot, ami megavasodik, és amitől kellemetlen szaga lesz majd a friss vajnak is.

A hűtőt sem szereti a fa.

Ha mégis ragaszkodsz hozzá, olyan legyen, hogy kivehető, mosható legyen a belseje,valamint a fedél alja is valami mosható műanyagból legyen.

2016. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak üveget, vagy kerámiát használnék.
2016. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megolvad benne a vaj, és beszívja, aztán belerohad úgy, hogy az életben el nem mosod.
2016. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is lebeszélnélek róla, nem lehet tisztán tartani, mert beleivódik a zsiradék, amit nem tudsz belőle kisikálni. Üveget vagy kerámiát vegyél, a műanyag felejtős, mert a porózus felületet szintén nem lehet alaposan tisztítani.
2016. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Mióta porózus egy mai korszerű műanyag ? Akkor hajigáljunk ki minden műagyag ételdobozt, frisssentartó dobozt, egyéb műa. eszközöket, amit nap, mint nap használunk ?

Azért nem essünk már túlzásokba kedves utolsó.

A kérdésre már válaszoltam, a fa nem jó megoldás.

2016. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
5: igen, dobd ki. Én lecseréltem őket üvegre, csak a tetejük műanyag. Ezerszer könnyebb elmosni, nem fogja meg semmi.
2016. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!