Éjszakai bojler?

Figyelt kérdés

Sajnos éjszakaira van állítva a bejlerem de kB egy mosogatás alatt el is fogy a meleg víz ami eléggé kellemetlen hogy fürdésre meg mellegitenem kell! Valaki tudna segíteni hogy lehet ezt nappalira átkapcsoltatni?

Minden kép szerelő kell?

Kérem csak rendes válaszokat kérek köszönöm!



#éjszaka #bojler #nappalira?
2020. máj. 1. 12:19
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Mekkora a bojler, hogy ven beállítva (mennyire meleg) mikor vokt vizkőtelenítve utoljára?

Ha napalira átkötni kell nem átkapcsolni szóval szerelő

2020. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nem lehet házilag megcsinálni, de ha még életben nem csináltál egy kapcsoló vagy dugalj bekötést, akkor ne most kezd el!


Szerelő!

2020. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban elég volt a melegvíz, akkor első körben ráférne egy vízkőtelenítés, mert valószínűleg a kapacítása töredékét tudhatja már annyira el lehet vízkövesedve. (szedtem én már ki 2 diszperzites vödörrel is egy 120 literesből) Ez mellett pedig kell neki állítani egy normális 60 fokos hőmérsékletet, hogy kevesebb meleg és több hidegvíz foggyon. Nappalira átállást én annyira nem javaslom, mert akkor napközben is állandóan ki-be fog kapcsolgatni, még ha nem is használja senki a melegvizet. Minimunm 20-30kW plusz fogyasztás saját tapasztalatom szerint, mivel nekem a kapcsolóórám lehalt, és nem tudtak újat feltenni az E-On-os szakik, csak átkötötték.
2020. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!