Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép vásárlásban segítség?

Mosogatógép vásárlásban segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, életem első mosogatógépét szeretném megvásárolni, nézegetem őket már jó pár napja, és kezdek kissé belezavarodni... Ezt a 4 gépet néztem ki, szerintetek melyik lenne jobb választás?


[link]

[link]

[link]

[link]


2020. máj. 4. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én miután az online rendelt szárítógéppel nagyon rosszul jártam, így mikor mosogatógépet vettünk kinéztem én is az neten és elmentem a boltba megnézni.

Ha tudod mit keresel, akkor belülről látod a gépet és tudsz dönteni.

Nekem is 45 cm-es gépem van és fő szempont az volt, hogy a felső részen legyen külön hely az evőeszközöknek, mert ha azt a kivehető evőeszköz mosót be kell tenni alulra, akkor nagyon kevés hely marad.

2020. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves első, pont ezt mondtam ma én is a férjemnek, hogy menjünk be 1-2 üzletbe, és nézzük meg személyesen is. Sajnos nem értünk a mosogatógépekhez, de rengeteg véleményt elolvastam a külön fajta gépekről, főként a negatívakat, általában ott találni értelmesebb, használható infót. Nekem az első két linken szereplő gép a legszimpatikusabb, de ismerősök közül többen ajánlották az Electrolux, és a Sharp gépeket is, ezért néztem ezekből is 1-1 típust.


Első válaszoló neked milyen márkájú géped van? Meg vagy elégedve vele?

2020. máj. 4. 09:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem Bosch van, nem is kerestem mást, mert a fiamék erre esküsznek.

Mi csak a méretet néztük és az árat.

Nekem is ez az elő gépem. A legolcsóbb Aldis tablettát használom és van egy 1 órás program, mindig azon mosogatok.

Erről jut eszembe, nézd meg a programokat is, főleg az időt. Nem mindegy, hogy esetleg 3 és fél óra a legrövidebb program.

2020. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nekem Electrolux a szárítógépem, soha többet.

2020. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, és "Silence Plusz" ,azaz csendes,.

Ha számít a zajszint, azt is nézzétek.

2020. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Electrolux, Zanussi, Aeg semmiképp. Nagyon rosszul pakolhatóak.

Nekem Bosch van, teljesen elégedett vagyok vele. Alap gép, semmi extra nincs rajta. Nekem bevált.

2020. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bosch vagy Siemens. A Siemens és bosch ugyanaz.

A whirlpoolt semmikepp

2020. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Tegnap elmentünk pár üzletbe körülnézni. Két értékesítővel is beszéltünk, mondtuk, hogy első gép, és nem is nagyon tudjuk mi kell, hogy fontos legyen egy gépnél (illetve nekem az, hogy szárazon jöjjenek ki az edények, és legyen egy 3. tálca az evőeszközöknek), na szóval mindkettő azt tanácsolta, olyat ne vegyünk, ami a belső részben alul műanyag. Ez alapján kiesett a Bosch, és az az egy szem Siemens is, amit közben kinéztem. Végül bent maradt egy Whirlpool, amitől az utolsó pillanatban léptem vissza, mert egyre több olyan véleménnyel találkoztam, hogy nem szárazak az edények. Ja, még annyi, hogy átgondoltuk, és nem keskeny kivitelt veszünk.


Most ez a Sharp a legesélyesebb. Szerintetek jó lehet?

[link]

2020. máj. 7. 13:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Leírtam hogy bosch vagy Siemens (ugyanaz a kettő)

Whirpoolt ne .


Alberleteket kezelek sokat. Én javitgatom a gépeket pontosan tudom mi mit tud mennyiből mennyi idő alatt javitom, van e alkatresz. Nem ez a szakmám de szeretem csinálni .


Jó a candy strapabíró kínai alkatrészek vannak benne. A beko se rossz.


De otthonra bosch vagy Siemens.


Remélem elégszer leírtam


A bolti eladónak egyik sincs egyiket se használja így ő nem tudja.

2020. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért kell ebben a stílsuban írnod? Vegyél már vissza. Ha akarja meg fogadja a tanàcsodat ha nem meg nem!


Kérdezőnek: Sharpot biztosan ne! No name kínai kütyü. Illetve még annyi, hogy az üzletben az eladó arra fog rábeszélni amiből jutalékot kap!

2020. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!