Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép vásárlásban segítség?

Mosogatógép vásárlásban segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, életem első mosogatógépét szeretném megvásárolni, nézegetem őket már jó pár napja, és kezdek kissé belezavarodni... Ezt a 4 gépet néztem ki, szerintetek melyik lenne jobb választás?


[link]

[link]

[link]

[link]


2020. máj. 4. 07:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ok, de 3 hozzászóló is egyértelműen leírta, erre direkt nem fogadja meg majd újra kezdi a kerdezoskodest .

Nincs azzal gond hogy az ellenkezőjét csinálja mert felőlem úgy szivathatja magát ahogy akarja de akkor miért kérdezi ?

Leírta 3 ember egybehangzóan utána megerősítést keres az ellenkezőjére de úgy hogy újra megkérdezi az egészet.

2020. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
# 9-11, nehogy agyvérzést kapj miattam! Leírtam én is, hogy a Bosch, és a Siemens a műanyag belseje miatt kizárt! Mindkettő kb. 200.000 felett fém, annyit pedig tuti nem szánunk rá. A Sharp azért merült fel, mert 2 ismerős is dicsérte, de nekem semmilyen Sharp cuccom nincs, így nem ismerem a márkát. Egyébként ugyanígy ismerős ajánlására merült fel az Electrolux, de nekem iszonyatosan gagyinak tűnik. A Beko szintén, 3 gépet néztem tegnap belőle, olcsónak tűnik, és ilyen büdös műanyag szaga egyiknek sem volt. Megnéztem a Bosch Silence Plus normál, és keskeny kivitelét is, minőséginek tűnt, szép gépek, az elosztása is jó volt, csak az a fránya műanyag belseje ne lenne. Most kutakodtam kicsit itt-ott fórumokon, ott is sokan írják, hogy a műanyag miatt nem szabad megvenni. Szóval emiatt a Bosch is kiesett, max 150.000, amit szánunk rá. A Whirlpool-t nagyon sajnálom, a kiszemelt típust nagyjából mindenhol dicsérik, egyedül a szárítását kritizálják. 9-es, a Whirlpoolt, mint márkát pedig még a kedvedért sem vetettem el. A hűtőm (9 éves), és a mosógépem (5 éves) Whirlpool, soha semmi bajuk nem volt, ezért volt annyira favorit ez a márka. Ha ezekben jók, nem hiszem, hogy más háztartási gépben annyira szarok lennének. Linkeltem már a kérdésben gépeket, leginkább rájuk voltam kíváncsi, és bár szívesen veszem a tanácsokat, esetleg más gép ajánlását, mint a Bosch-os válaszolóé (végül is emiatt néztem meg ezeket a gépeket is) de nem abban a stílusban, ahogy te írtad pl a 11-es válaszodnál!
2020. máj. 7. 16:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is whirlpool van tökéletesen szárít. Nyilán azok panaszkodnak a száríásra akik gyors programot használnak és/vagy műanyagot is betesznek a gépbe. Be lehet, de nem fogja tökéletesen megszárítani.

Inkább a Whirlpool vedd mint a Sharpot. És nem mellesleg anyukámnak 15 éves Whirlpoolja van, egy mm rozsda sincs rajta, egyszer kellett szivattyút cserélni de azt is részben azért mert kimosott egy 10-es csomag papírzsepit. Nem fog két egyforma véleményt találni itt, te szabd meg az elvárásaidat, ne a bolti eldaó vagy az itteni idegbeteg kommentelők.

Illetve rendeld netről, ha esetleg mégsem jó, tegyük fel tényleg nem jól szárít 14 napon belül visszavitetheted. És még egy jó tanács: Media Market vagy Euronics oldalról rendelj csak, Emag és tàrsai szlovák és cseh cuccokat hoznak (én így jártam a Samsung mosógéppel, szlovákul voltak rajta a feliratok). Ha van még kérdésed irj és segitek szivesen.

2020. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Whirlpool mosógép, bocsánat, az kimaradt.
2020. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

# 13 Köszönöm neked is, sokat segítettél! :) Valószínű, hogy marad a Whirlpool. Most már ugye a nagyobb méretet néztem, és kettő maradt bent a talonban. Az olcsóbbnál írták, hogy nem szárít rendesen, de nekem akkor is az tűnik jobbnak, és személyesen is meg tudtam nézni tegnap. Esetleg ha még ránéznél ezekre a gépekre, és véleményeznéd, annak nagyon örülnék, a végén linkelem. Még annyi kérdés, hogy az Extreme Digital-tól sem érdemes rendelni? A plusz garancia miatt néztem őket.


Egyébként nem haragszom én az 56%-os válaszolóra sem, nem baj, ha nem egyezik a véleményünk (gondolok itt a Whirlpool ellenességre), csak azt ne ilyen csúnyán közölje.


A két gép pedig ez lenne:


[link]

[link]

2020. máj. 7. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!