Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Főzőlap szigetelt vezetékje...

Roli. kérdése:

Főzőlap szigetelt vezetékje letestelt, az én hibámból. Durrant egy nagyot, kicsit füstölt, levágta az automatát. A főzőlap kuka? Milyen problémát okozhatott még?

Figyelt kérdés
Nem volt még bekötve a készülek, azt néztem hogy fér majd el a vezeték és véletlenül fémhez ért. Az áram áthúzott a szigetelt vezetéken. Villanyszerelő jön majd, de addig is, mire számíthatok?
2020. máj. 10. 10:33
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%
Nem mindegy, milyen főzőlap, netán elektronikus vezérlés stb.
2020. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a betáp testelt, akkor semmi gond.

Visszakapcsolsz, működik.

2020. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem lett baja.


ha valaminek lett baja akkor az az alsógatyád :D

2020. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A készülék: Whirlpool ACM 918/BA indukciós főzőlap.

A gyárilag hozzá adott kábel már rá volt kötve a hálózatra(a villanyórától lett behúzva egy külön vezeték direkt ennek) és most hogy elkészült a bútor, bekerült a főzőlap, megnéztem hogy fér majd el ez a gyári kábel. Ha jól rémlik 4-5 szál vezeték van a szigetelés alatt. Ezek a szálak külön-külön levoltak ragasztva szigetelőszalaggal és egybe is áttekerve. Ezért is lepődtem meg, hogy fémhez érve áthúzott. És igen, tele lett a gatya! :)

2020. máj. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!