Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy használt mobilt,...

Vettem egy használt mobilt, amin az a kellemetlen, hogy az előző tulaj minden felhasználói nevèt megjegyezte. Különösen kellemetlen ez a gmailnèl, ahol először ki kell lépnem az ő felhasználói nevéből ès a sajátommal belépni. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
felhasználói név
2020. márc. 7. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Factory Reset..
2020. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Factory reset előtt törölni kell az előző Google account -ot a fiókok közül. Ellenkező esetben előfordulhat, hogy a korábban használt Google account adatai nélkül (mail cím + jelszó) nem fogod tudni használni a készüléket az FRP miatt.


Azt így hirtelen nem tudom, hogy egy fiók eltávolítása esetén kéri -e a készülék a jelszót...

2020. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefon lopott/talált.
2020. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először a fiókok alatt kijelentkezni az ÖSSZES fiókból (fiók eltávolítása)


Majd EZUTÁN egy gyári visszaállítás (factory reset)



De mivel az előző tulajdonos ezeket a csinálta meg, én gyanakodnék, hogy nem-e lopott vagy talált készülék.


Adásvétel alapvető szabályai a vevő részére

-Ellenőrizd, hogy ki van e jelentkezve.

-Ellenőrizd a papírokat.

-Tartozékok megléte. (Ha nincs, a papír még fontosabb!)

2020. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ezeket nem csinálta meg
2020. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!