Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 5 hónapja vettünk egy felültöl...

5 hónapja vettünk egy felültöltős Indesit automata mosógépet, már mikor elkezdtük használni nem mindég centrifugálta ki a ruhát ! Egy adagnál ki centrifugálta , a következőnél már nem ! Mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

#nem centrifugál a mosógép
2020. jún. 3. 21:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Tök mindegy mi az oka. Pont 5 hónapja kellett volna visszavigyétek.
2020. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az első mosógépünk is INDESIT volt de az 18 év alatt egyszer sem hibásodott meg, csak már a végén elrozsdásodott a teteje és kicseréltük, de ezzel sajnos így jártunk !
2020. jún. 3. 21:57
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom , hogy két évig van rajta garancia !
2020. jún. 3. 21:58
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért nem vittük vissza mert nekem mindég ki centrifugázta, csak a férjemnél fordult elő , hogy néha nem , és mondtam neki , hogy biztos nem jó gombot nyomtál le véletlenül, de sajnos nem mert most már nekem se mindég centrifugáz, most már elhiszem neki !
2020. jún. 3. 22:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért ha van olyan szakember aki ért hozzá , hogy mi okozhatja megköszönném a válaszát ! Való színű , hogy szerelőt kell hívni hozzá , nem akarunk kísérletezni vele, nehogy valami komolyabb baja legyen ! A másikra is úgy vigyáztunk , meg is hálálta mert 18 évig egyszer sem romlott el ! Előre is köszönöm a válaszukat !
2020. jún. 3. 22:09
 6/17 anonim ***** válasza:

garanciális, fél éven belül van, hívd fel a forgalmazót és intézzen szerelőt!


bár ezt az ügyet a 3 nap cseregaranciában kellett volna lezárni

2020. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha esetleg másikat kellene venni mert nem tudják megjavítani, melyik típust javasolnák ? Azért vettünk ilyet mert nekünk előtte be vált az indesit !
2020. jún. 3. 22:19
 8/17 anonim ***** válasza:
LG - direkt drive és elöltöltős
2020. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Igen úgy kellet volna, de nem hittem el a férjemnek, mert én akár mikor mostam mindég kicentrifugált, és azt hittem , hogy véletlenül rossz gombot nyomott le ! Én még eddig soha nem jártam így ma volt először ! 2 adag ruhánál centrifugált, a következőnél már nem !
2020. jún. 3. 22:26
 10/17 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem pakolod túl a mosógépet?
2020. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!