Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy whirpool előltöltős...

Szabina0503 kérdése:

Van egy whirpool előltöltős mosógépünk. 15 perces programra tettem be a ruhákat és mikor le mosott a szerviz kis kulcs szerű jel pirossan villogot? Utána kerestem sok helyen de nem tudom mi lehet a gond.

Figyelt kérdés

Kb. 2 éves a drágám.

Ma picit több adagot mostam mint szoktam ez is lehet gond?

Egyáltalán elindíthatom újra majd?



2020. jún. 14. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs meg a használati utasítás? Ott általában le van írva, hogy az ilyen jellegű hibaüzenetek mit jelentenek.
2020. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
15 perc egy adag ruha kimosásara?
2020. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vagy kevés víz megy bele, vagy el van dugulva a lefolyó. Tisztítsd ki a szűrőt (vigyázz, ha nem tudott lefolyni a víz, a szűrő kivételekor kiömlik), a szifon rendszert és a vízcsapra kötött cső hálóját.
2020. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

2: mi ezen a furcsa..?

Pont elég olyan cuccokhoz, ami p. egy órát volt rajtad, és nem szeretnéd mosás nélkül visszatenni a szekrénybe.

2020. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1. Sajnos csak szervíz hiba van írva de neten több kódot találtam.
2020. jún. 14. 15:55
 6/7 A kérdező kommentje:
2. Igen elég rá, a 4. Válaszoló is igazolta. Én is így csinálom. :)
2020. jún. 14. 15:56
 7/7 A kérdező kommentje:
3. Uhh köszönöm. :)
2020. jún. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!