Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool klímán mit csinál...

Whirlpool klímán mit csinál pontosan a 6.érzék funkció?

Figyelt kérdés
A leírásból sem derül ki részletesen. Ha bekapcsolom a kijelző nem ír ki semmilyen értéket csak 2 vízszintes vonalat.

2020. júl. 10. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reklámszöveg. Nem kell mindennek bedőlni. Gondolom figyeli, hogy mit csinál, és annak függvényében jobban csinálja.
2020. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem csak van egy ilyen funkció a távirányító-n de nem tudom ilyenkor mit csinál. Hagytam egy órát menni egyrészt eléggé pörgött a kültéri is másrészt nagyon lehűtőtte a szobát de a kijelzőre nem ír ilyenkor semmit pedig érdekelne hogy ilyenkor mi történik.
2020. júl. 10. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben lehet pont nincs klíma, de egy csomó, 6. érzékkel felszerelt Whirlpool háztartási eszközre jellemzően leírja, mit is jelenthet:

[link]

Végülis lehet következtetni: energiatakarékos, hatékony, klímavédelmes, pénztárcakímélős, környezeti hőmérséklet érzékelős stb marketingdumák.

2020. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ebből a reklámszövegből sem sok derül ki:

[link]


Valahogy úgy érzem, átfeliratozták az ECO gombot és kész. :)

2020. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Whirlpool védjegye, de szerintem csak szebben hangzik, minthogy ráírnák inverteres, vagyis csak annyira megy amenynire muszáj. Nekem egy Midea van, amit napok óta ki sem kapcsolok, és a kültérije többet áll mint üzemel.
2020. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!