Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy TOSOT mobíl klímám...

ATTILLA123 kérdése:

Van egy TOSOT mobíl klímám ami normálisan működik ,bekapcsol, hideget fúj,viszont amikor ki akarom kapcsolni a kijelző elsötétül de mégis tovább fújja a levegőt. Nem kellene teljesen kikapcsolnia? Vagy ez valami vízpárologtató funkció?

Figyelt kérdés

#klíma #mobíl klíma
2020. júl. 15. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert a TOSOT eltoszott.

Egyet mondj meg nekem: miért van az, hogy hol a vessző elé, hol a vessző után teszel szóközt, aztán meg van, amikor egyáltalán nem teszel szóközt sem elé, sem mögé, sőt, van, hogy a vesszőt is kihagyod. Miért?

Na, ha nem haragudtál még meg rám, annyit mondj meg kérlek, hogy kikapcsolás után mennyi ideig csinálja ezt? Pár percig (amit normális működésnek tartanék), vagy soha nem állna le, ha nem áramtalanítod? Ha az utóbbi, akkor kérlek add meg nekem a garacialevélről a szerviz telefonszámát, felhívom őket és megkérdezem neked.

2020. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van, a távirányítón az x-fan gombbal lehet kikapcsolni ezt a funkciót.
2020. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy olyan ember is felbukkant, aki valódi segítséget is tudott nyújtani.
2020. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mindkét mobilklíma ami a környezetemben van (sencor és midea) még járatja kicsit a ventilátort miután kikapcsoltam a gombbal. átszellőzteti, leszárítja a párát a hőcserélőről, vagy a tök tudja. de automatikusan leállnak néhány perc múlva.

szal ez normális.


de ha órákig meg még utána akkor nézd meg a használatit, mert lehet valami plusz funkció bekapcsolva.

2020. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az válaszokat.
2020. júl. 15. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy ilyen.

Nekem régebbi klímám van. Kikapcsolás után olyan 15 másodpercig fújatja a levegőt aztán leáll.

Igen ám, de a párologtató (vagy kondenzátor) még nedves marad. Ilyenkor aztán a gomba és a penész hamar megtelepszik rajta.

Az enyém például ha bekapcsolom, nagyon büdös szagot áraszt ez miatt.

Sajna ez ilyen, de nem fogok mindig vagyont fizetni tisztításra. Szóval örülj hogy járatja, felőlem mehetne 5 percig is.

2020. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!