Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A "csapágyas" mosógép milyen...

A "csapágyas" mosógép milyen hangot ad?

Figyelt kérdés
Dübörgőt olvasok, az enyém centrifugázáskor csattog, de annyira, hogy elviselhetetlen, pedig eddig semmi szokatlant nem hallottam.

2020. szept. 2. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Az lesz az. Annak már nincs sok hátra.
2020. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát nem vigasztaltál meg. Azért még moshatok vele? Csak abból gondolom, hogy igen, mert a szomszédé is ekkora zajjal üzemel jó régóta.
2020. szept. 3. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

A csapágy bug. Úgy hogy buuuuuuu.


És érzed ha kézzel tekered a dobot. Kemény 3000 Ft az alkatrész nem a világ.


A csattogas más nekünk a dobkereszt tört el azt nem lehetett venni 19 év után új gép kellett.


De lehet pl szijas gépnél szijtarcsa csavar lazulás is vagy barmi. Szerelő kell, ja nem, mert az atver.

2020. szept. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerelő nélkül talán mégsem dobom ki. Nem gondolom, hogy használatból eredő baja van. Egyedül vagyok, keveset használom.(keresem, mikori) Inkább a kis adagok okozták a bajt, mert ahogy olvasom, az se tesz jót, jobban rázkódik a gép. Kézzel forgatva simán forog, a dob nagyon kicsit előre-hátra mozgatható, mert azt is olvastam, hogy jó esetben nem.

Köszönöm szépen a hozzászólásodat.

Akkor viszont próbálgatnom se kéne. Tegnap elindítottam egy kisebb fokozatú centrifugálást, de rövid időn belül kinyomtam. Addig semmi zaj.

2020. szept. 3. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld ki a csapágyakat és a szimeringeket. Szokott lenni készletben dobtengelycsonk, csapágy szimering. Ha a régi tengelycsonk szegecselt, akkor le kell fúrni, és az újat csavarokkal rögzíteni.


Érdemes még idejében hozzáfogni. Mi megjártuk, mert "ameddig működik jó az úgy", aztán a vergődő dob szépen lassan eldarálta a fűtőszálat, cserélhettem azt is.

2020. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha én ilyent meg tudnék csinálni, akkor nem az egészségügyben töltöttem volna az életemet. :)
2020. szept. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!