Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SÜRGŐS! Electrolux ews1476edu...

SÜRGŐS! Electrolux ews1476edu mosógép dobját hogyan kell szétszedni?

Figyelt kérdés
Vagy szét lehet egyáltalán? Ilyen stiftek vannak rajta lehet hogy nem is lehet szétszedni pedig csapágyazni kellene

2017. aug. 1. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Üst lesz az, nem a dob!

Van olyan típus, ami össze van hegesztve/ragasztva, annál reménytelen!

Lehet, hogy itt találsz hasznos ötleteket:

[link]

2017. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez valószínű hogy ragasztott, és nem lehet sehogyan sem szétszedni? Nem lehet valahogyan szétvágni?
2017. aug. 1. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy kis flexxel és 1mm-es vágókoronggal szétvágtam a ragasztásnál, aztán egy marék M4-es csavarral körben-egyenletesen elosztva összefogattam, mint ahogy a csőkarimákat szokták. Persze előtte végighúztam sziloplaszttal az összeszorítandó felületet. Kicsit macerás, de évek óta bírja a gyűrődést, és nem került 40 ezer forintba!
2017. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!