Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikróban tovább benthagyott...

Mikróban tovább benthagyott popcorn utáni füstszagot hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Mikroba tettem popcornt amire 2-3 perc volt írva, 3 percet állítottam be. Sajnos ez túl sok volt, hatalmas füst lett.. az egy dolog hogy nagy szellőztetés és takarítás következett, de most már eltelt egy hét, és a százszor kitisztított mikrónak még mindig füstszaga van. Mit tehetek hogy ez elmúljon?

2020. szept. 4. 20:56
 1/7 anonim válasza:
64%
Ha ecetet mikróznál?
2020. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

várj

majd elmúlik

én is beégettem már párszor ezt-azt a mikróba sajnos és soha semmit nem szedte ki a szagot.

a popocornt meg úgy csináld, hogy amikor berakod akkor maradj ott és amikor elkezd a pattogások száma nagyon lecsökkenni akkor vedd ki. nem kell nézni mi van a papírra irva.

ugyanez a tésztánál... addig főzd amíg jó nem lesz, ne addig amíg rá van írva!

2020. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd nyitva az ajtaját, idővel majd kimegy belőle a szag.
2020. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2, most már tudom.. megjegyeztem egy életre.. igazából akkor is tudtam, csak kockáztattam és hát a papírra 3 perc volt írva szóval ekkora következménnyel azért nem számoltam
2020. szept. 4. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Én citrom olajat tettem vízbe és azt melegítettem fel benne, az enyhített rajta, de teljesen nem tűnik el, nagyon kellemetlen tud lenni, majd idővel megoldódik.
2020. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Pattogásokat kell figyelni, de én lemértem másodpercre, hogy az adott sütőnél mennyi az optimális idő, amikor még nem ég meg, ez többszöri tesztek során ki lehet deríteni.

Azóta mindig pontosan annyi ideig sütőm és nincs gond.

2020. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis sütöm.
2020. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!