Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretném beregisztrálni az...

Szeretném beregisztrálni az újonnan vett Whirlpool mosógépemet. Kér egy sorozatszámot, amit sehol nem találunk. Ez nem keverendő össze a 12 NC számmal, az megvan. Tudnátok segíteni hol találom a sorozatszámot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy a mgépen, vagy a leírásban
2020. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik helyen sem találtunk ilyen számot.
2020. okt. 8. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem LG-n az ajtónyíláson van matrica, a régin is ugyanott volt. Ahol le van írva a típus, teljesítmény stb, ott ez is.
2020. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Újra megnéztem a gép hátulsó részét és találtam rajta számokat. Van az Order szó után egy számsor. AZ order angolul sorrendiséget jelent. Remélem ez lesz az a szám.

Visszajelzek,ha igen.

2020. okt. 9. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Vonalkód sincs?

[link]

2020. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A gép hátulján, a vonalkódoknál az Order felirat után volt a sorszám. Sikerült a regisztráció.

Mindhárom válaszadónak köszönöm!

2020. okt. 9. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!