Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kb.3 órája üzemeltük be új...

Kb.3 órája üzemeltük be új hűtőnket. Max. Hűtésre állítottuk. A fagyasztó része jól működik, de a hűtő részében még mindig 15 fok van. A hátfal fölső fele lejegesedett, az alsó fele nem hűt. Miért?

Figyelt kérdés
Bosch alulfagyasztós, egykompresszoros kombihűtőről van szó. Mi lehet a probléma? Vagy ez normális az első beüzemeléskor?
2010. aug. 8. 18:20
 1/8 anonim válasza:
90%

Szerintem nem normális! Elolvastátok a használati útmutatót? Abban le van írva, hogyan kell beüzemelni. Nekem ilyen hűtőm van, de sehol sem jegesedett, de mondjuk én nem tettem max. hűtésre, hanem csak fokozatosan.

Megvártátok a szállítás utáni 2 órát?

2010. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A probléma neve: Bosch

Nem egy túl jó márka....

2010. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A beüzemelésről semmi extrát nem ír az útmutató, bedugtuk :)

A szállítás után több, mint 1 napot vártunk. Azért tettük maximumra, hogy minél előbb lehűtsön, és átpakolhassunk a régiből, de 3,5 óra után is 14 fok van benne.

2010. aug. 8. 18:37
 4/8 anonim válasza:
69%
A márkával semmi baj. Sztem holnap vigyétek vissza és cseréltessétek ki. Három napig kötelesek az eladó üzletek kicserélni.
2010. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEM normális a jelzett állapot!

holnap (Hétfőn) jelezzétek a vásárlás helyén és kérjetek 72 órás cerét...

(3 óra működés után a normál hűtőtérben, terheletlen (üres) állapotban 0 Cfok körül kellene lennie a hőmérsékletnek, a hőm. szabályzó maximum állásánál!


...a BOSCH/SIEMENS/Electrulux/Zanussi megbízható, jó, minőséget, gyártó cégek! (Neves, elismert márkanevek!) összehasonlíthatatlanul jobbak, mint a Whirlpool, Gorenne, Indezit, Fagor vagy hasonló szemetek... (sajnos azért előfordulhat gyártás utánni szállításból eredő probléma ezeknél is, de erre szolgál a garancia és a szavatosság...

2010. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a Bosch az egyik legjobb márka. hacsak nem ők csinálták hanem csináltatták pl. a Fagor-al.
2010. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Márton Csaba ***** válasza:
nem szabad a max.-ra allitani.Csak kozepes homersekletre
2010. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Márton Csaba ***** válasza:
Ja es a hutto resznek tobb ido kell mint a fagyasztonak.
2010. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!