Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van vmi káros hatása a hűtőnek...

Van vmi káros hatása a hűtőnek ha a hűtő rész tökéletesen működik, a fagyasztó viszont egyáltalán nem hűt és furcsa szagot ad?

Figyelt kérdés

Furcsa szaga van ezért gondolnám h káros...

meg lesz javítva előbb utóbb, mielőtt lebutázna bárki de egyik napról a másikra nem megy. Az is lehet egy újjal jobban járnánk...


2009. aug. 4. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért van rossz szaga mert befülled a levegő:Ha elszaporodnak benne a gombaspórák szabadszemmel nemlátható káros is lehet.Mint a rohadó vagy penészedő gyümölcs kenyér stb! Mosd ki a fagyasztót töröld szárazra és javításig ne csukd be az ajtaját,hogy a levegő ne tudjon beszorulni,hanem szellőzzön.
2009. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg egy alapos takarítás...?
2009. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ a javítás maga a szekrény amúgy milyen állapotban van.Ha jó egy kompresszorcsere és a gázfeltöltés még mindig olcsóbb mint egy új.Nekem 23 éves a fagyasztóm 1x kellett kompresszort cseréltetni benne.Igaz,hogy a fagyasztó része nem autómata leolvasztású,de hát úgy se kell egy fagyasztót sűrűn leolvasztani. És vigyázz az új Kombihütőknek soknak csak egy motorja van, a hütőnek fagyasztónak összesen, ezért többet jár,hamarabb tönkre megy!
2009. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

hoppá, megelőztek :)

2009. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

oké akkor kitakarítom MÉG EGYSZER!(ugyanis az már megtörtént mielőtt bekapcsoltuk)

nincs benne semmi kaja nem is volt attól is lehetnek bacik benne?

ki is nyitom az ajtót csak melegség jön belőle egy picit...

kicsit hangos is volt és most letekertük így nem vészes, meglesz benne a kellő hideg? mennyinek kell lenni?

köszi mindenkinek a segítséget :)

2009. aug. 5. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
1;és 3-ik válaszoló vagyok.Ha jól értem akkor müködik a fagyasztó csak hangos?Esetleg a kompresszor tartócsavarjai lazultak meg? Állandóan hangos vagy csak ha elindul és ha megáll? Ha oldalról megfogod a kompresszort amikor müködik elhallgat-e? Egyébként minusz 10 fokot vagy annál kevesebbet kell tartania.
2009. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kombinált hűtőnk van és a felső része a hűtő az tök jól megy semmi baja!(leiskopogtam)

a fagyasztó egyáltalán nem megy. és annak volt a furcsa szaga is...

de nem érdekes már, majd megjavíttatjuk!

lentebb tekert a párom vmit rajta azóta nem olyan hangos csak néha ahogy írtad, kapcsol aztán elhallgat. ez így egész tűrhető eddig minden baja volt :)

a hűtő részében(nem a fagyasztóban) hány foknak kell lenni? kb? (köszcsi)

2009. aug. 8. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
A hütőben 0fpk felett és 10 fok alatt bármelyik
2009. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy ilyen javítása a hűtőnek mennyibe kerül?

kb?

2009. aug. 10. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Kompresszorcsere+feltöltés 15 körül lehet de kérdezd mega szerelőt mielőtt kihívod Hál'Istennek en kb 8 éve csináltattam azóta jó 21 éves a fagyasztóm.Kicsit lassan hűt le szobahőmérsékletről -20-ra egy óra is kell de utána már tartja! Azt mondta a szerelő kicsit öreg már a kompresszor de ezért még nem indokolt cserélni.Érdekes a fagyasztóm és a hűtőm egy idős,mivel kombi össze van építve,a hűtőmnek egyszer romlott el 18 év után a termosztátja,azt kicseréltem más semmi,a fagyasztomba már kétszer kellett kompresszort cserélni a 21 év alatt!?!
2009. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!