Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi van a hűtővel? A legkisebb...

Mi van a hűtővel? A legkisebb fokozaton van és megfagynak benne az ételek. A hűtő részére értem nem a fagyasztó részére.

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elromlott a termosztát (ami a hőmérsékletet szabályozza), vagy a kompresszor vezérlő relé ragadt be.

Figyeld meg, hogy folyamatosan működik-e a kompresszora a gépnek. Mindenképpen szerelőt kell hívni, addig 1-2 órára húzd ki a konnektorból, és utána 30 percre kapcsold be, így nem megy tönkre a kompresszora.

2009. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt ugyan ilyen probléma a régi hűtővel és annyi volt a gond, hogy kihúzódott hátul (gondolom én) a termosztátnak valami zsinórja. Visszadugtuk és egyből normálisan működött tovább.

De nem hinném, hogy ez általános probléma lenne, szerintem csak nálunk fordult elő, szóval nálad valami más gond lesz szerintem, csak gondoltam leírom, mint tippet. :-)

2009. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jumboo válasza:
Nálam épp a szenzor romlott el ami a belső hőmérsékletet figyeli. Ilyenkor hiába megy folyamatosan, úgy látja hogy még mindíg nem érte el a beállított hőfokot. Ismerős szerelő két perc alatt 0 pénzből megcsinálta.
2009. júl. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!