Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » WhirlpoolAWM6122 tipus mosógép...

Nemeslaca kérdése:

WhirlpoolAWM6122 tipus mosógéppel van problémám. Egyik programmal sem indul el. Próbálom indítani, rövid ideig szivattyúz, majd a zöld kulcs elkezd villogni és folyamatos kattogás hallható az elektromos panelból majd leáll. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Be bírtam lépni. FA kódot ír. Aqva stopp.ez mit jelent? Aqva stopp aktív. De a teszt alatt be engedte a vizet. Ki is szivattyúzta. De csak ennyi. Ma próbálok szénkefét cserélni, ha kapok. Aztán meglátom.

2020. okt. 16. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Uj mosogep vagy csak a hiba uj?
2020. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szénkefét cserélni?? 😀 Miben? Ez nem fúrógép, ezekben nem szénkefés motor van! Ha az aqva stoppra panaszkodik akkor a vízbetöltés környékén van gond. Lehet tele van kosszal maga az aqua stop, az a bumszi a csőcsatlakozó után és kicsi a nyomás.
2020. okt. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gyári tartozék az aquastop,mint ebben az esetben, azt is érzékelheti hogy a gépen belül van szivárgás. Pl. ha nem zár el rendesen a víz beeresztő szelep.

Keríts egy hagyományos bekötőcsövet, kösd be azzal, ha akkor is leáll, akkor szerviz.

A kefe vásárlás meg csak időtöltés, mert nincs hova beletenni.

A szivattyűban sincs, sem a dob hajtásban.

2020. okt. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem új gép. Van benne szénkefe, már ki is cseréltem. De ugyan azt csinálja. Programra teszem, szivattyúzik majd leáll.csak kattogó hang az elektronikátol és villogó zöld kulcs. Fa hiba kód.
2020. okt. 16. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:

FH (F01) hibakód -szelep hiba (nem vesz vizet /6 perc után)


FA hibakód Aquastop aktiv


FP (F03) hibakód nem ürit (vízszintszab. vagy sziv. hiba /6 perc után)


F05 hibakód NTC szakadt v. zárlatos


F06 hibakód Tachogenerátor jel nincs


F07 hibakód Motor triak zárlatos


F09 hibakód Túltöltés


F11 hibakód Kezelõegység hiba (12C bus)


F14 hibakód EEPROM hiba


F16 hibakód Kezelõegység hiba


F18 hibakód Kezelõegység hiba


F20 hibakód Kezelõegység hiba


F21 hibakód Kezelõegység hiba

2020. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
FA hibakódot ír. Aquastop hiba. Ezt tudom. De nem tudom mit kezdjek mégis vele.
2020. okt. 16. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"FA hibakódot ír. Aquastop hiba. Ezt tudom. De nem tudom mit kezdjek mégis vele."


Olvasd el a 3. választ

2020. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!