Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik oylan kávéfőző gép...

Létezik oylan kávéfőző gép amibe bele kell csak önteni instant kávéport amit melegvizhez szoktak keverni, és maga a gép csak a forroviz mellé adagol mindig a porból?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénzbedobós kávé automaták nagy része ilyen.
2020. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
És ha vennél egy vízforralót? Én úgy csinálom. Alza .hu, úgyis jön az igazi blackfriday nem sokára novemberben.
2020. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
létezik, de szerintem nem gazdaságos és nem is hatékony.
2020. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Igen a pénzbedobós is pont ilyen, de azt nyilván nem állitanám fel a konyhámban..


Vizforralóval csinálom most is, nekünk jobban bejön a kávé így mint a kapszulás kávék. Ezt a folyamatot szeretném mégtovább gyorsítani :)


3-as válaszoló: Miért nem gazdaságos ill hatékony? igazábol vizet forral helyettem, meg belerak a porbol egy kanálnyit a pohárba... Tudom lustaság De valahol az összes kapszulás kávé is erről szól..


4-es válaszoló: ezt én is megtaláltam mielőtt kiírtam a kérdést, csak megvásárolható formában árral nem látok igy semmit. az általad linkelt lapon is csak érdeklődni lehet. Az ilyenek általában igen magas költségre engednek következtetni, holott ez pont hogy egy elég egyszerű dolognak kéne hogy legyen :)

2020. okt. 18. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a webshopra kellett volna kattintanod. Megtettem helyetted:



[link]

2020. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kar flegmazni ezert. ezt en is megtalaltam mar.. en viszont el is olvastam, nem csak kattintottam:


ezek kapszulas kavefozok. mindegyiknel irja is.


ha elolvastad volna lattad volna..


egy masik kategoriaba vannak instant kavefozok is de nem otthoni felhasznalasra.. meg mielott belinkelned 0.27-1.7 millio kozt. nem pont ezt a kategoriat keresem itthonra. meg ha ki is fizetnem a legolcsobbat. tul nagy. sima kavedozot keresnek konyhaba mint egy kapszulas. csak tud adagolni instant kavet..

2020. okt. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!