Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a jobb robotporszívó?

Melyik a jobb robotporszívó?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb a Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop essentials vagy a Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop, illetve mi a külöbség köztük, és műküdnek-e Google Home-mal?

2020. nov. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Az Essentials kevesebbet tud, ezáltal olcsóbb. Más a navigációs rendszere és kisebb lakásokhoz való. Az Essentials nem tudom működik e Google Home-mal, a másik szerintem biztosan. Személyes véleményem szerint én nem vennék hibrid robotot, ami felmos és porszívózik is. A felmosó része nem lesz túl hatékony, pláne azzal a 2 decis víztartállyal, ami ezekben van.
2020. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megvetted valamelyiket? Vagy aktuális még a kérdés?
2021. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, megvettem még decemberben a sima MI Robot vacuum-Mop-ot. Teljesen meg vagyok elégedve vele, azóta érkeztek is rá frissítések. Mostmár a szobák nevét is be lehet írni, és oda lehet küldeni, csak még nem jöttem rá (még mostmár nem is nagyon próbálkozok rájönni), hogy hogyan lehet google asszisztenssel beküldeni egy külön szobába.
2021. jún. 28. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!