Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen GRILLES mikrót érdemes...

Milyen GRILLES mikrót érdemes venni 30-40 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Jelenleg Samsungom van, de semmit nem ér benne a grill, mivel ki-be kapcsol nagyon gyakran... egy kis fagyasztott pizzának 20 perc se elég.

Az egyik boltban az Electroluxot ajánlották, de árukeresőn szintén azt írják, hogy semmire nem jó a grill funkciója...


2020. nov. 25. 17:21
 1/2 Zzzoli ***** válasza:
Nekem Elektrolux van, a grillje 1kW. 1000watt hőenergia tényleg nem olyan egetverő lesugározva, nem gyakran van használva. Pizza a sutőben készül. Ja és ami az elektrolux ellen szól, 4db kis gyagyi műanyag lába van, az ajtónyitó gombját meg erősen kell nyomni, így elcsúszik a kis semmi lábakon, ha mondjuk egy munkalapon tartod. Én ragasztottam rá gumit, de dühített hogy egy felső kategóriás mikró ennyire fosomlás, ótvar olcsó lábakon áll.
2020. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gem1 ***** válasza:
73%

Szia Kérdező!

Én nem vennék grillezős mikrót, az alábbi okok miatt: a grillezés alatt óhatatlanul zsírcseppecskék égnek rá a mikró belső felére. Ezt még valahogy le tudod tisztítani a mikró hozzáférhető részéről, de lesz olyan része a mikrónak ahova nem tudsz hozzáférni. (Szedtem szét ilyen grillezős mikrót, látszott rajta, hogy rendszeresen használták a grillező funkciót. Az apró zsírcseppecskék olyan helyen is rá voltak égve a mikró grillező fűtőbetétjére, hogy még szétszedve sem lehetett rendesen megtisztítani)

Gem1

2020. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!