Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy személynek érdemes a...

Egy személynek érdemes a drágább, minőségi hűtőt vennie?

Figyelt kérdés

Hűtőt kell vennem, ami nekem fontos, hogy tudja a no frost technológiát (ne kelljen már soha többen manuálisan leolvasztani a fagyasztót) meg jó lenne ilyen friss zóna a zöldségnek, gyümölcsnek, meg pár "modernebb" technológia. Ezeket leginkább csak a családi, 175cm+ hűtők tudják. De ebből van mondjuk Sharp 310 euróért meg Samsung 450 euróért.


Több évre tervezem a hűtőt, Németországban vagyok ezért az árakkal ne dobálózzatok láttam, hogy pár típus olcsóbb Magyarországon.

A Sharp 4.6 csillag a Samsung 4.8 de a kérdés az, hogy a hűtőknél is a márkát fizetjük meg vagy tényleg jobb technológiát tud a drágább?



2020. nov. 21. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Is-is. Liebherr hűtőket is nézd meg.
2020. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül élek 2 ajtós amerikai tipusú hűtőm van, általában tele is van
2020. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén egyedül élek és egy 180+ magas, no frostos, alulfagyasztós LG van, lassan 10 éve, és teszi a dolgát. Meg lehet ezt is tölteni simán, mivel heti 1x megyek boltba, szoktam főzni, és az edények is sok helyet elfoglalnak. Meg a fagyasztót is hamar tele lehet pakolni.
2020. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikben hideg lesz :)
2020. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz, akik egyedül telepakolnak egy 180 cm plusz magas kombinált hűtőt.


Szoktam főzni, 1-2 hétre rendelem a bevásárlást.


Ha minden típusú zöldségből egy-egy zacskó van lefagyasztva, néhány gyümölcs, kevés hús, már tele a fagyasztója.



Amúgy is megéri a jó minőség.

2020. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg egy jobb hűtő az áramszámlán is segít
2020. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!