Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kapszulás kávé tényleg...

A kapszulás kávé tényleg rossz minőségű?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy a kapszulás kávé nincs annyira jó, mint egy automata kávéfőző, ami szemes kávéból csinálja a kávét? Nem úgy van, hogy a kapszulás is szemes kávé, csak előre le van őrölve? Mi a különbség?

2020. nov. 26. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Egy jó kapszula az aromatartó, tehát a frissességgel nincs baj.

Nekem NESPRESSO gépem van, szoktam bele venni Nespresso, Rioba, Jacobs kapszulákat, mindegyik kiváló kávét ad. Bár csészénként elég drága, de nem kell szütymögni vele.

2020. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Egy háztartásban semmi különbség nincs, a kapszulás kényelmesebb. Egy komoly kávéfőzőt persze nem tud lenyomni egy nespresso, ez tény.
2020. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretem a Nespresso kapszulás kávét.
2020. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Rafkós. Szintén jelentve!
2020. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

De. a kapszulás az tök sima őrölt kávé kényeskedőknek.

nincs abban semmi különös, a masinája csak egy egyszerű forróvíztároló némi bullshittel körítve. De az egész egy nagy bullshit.

Vagy vegyél egy tisztességes darálóst, vagy vegyél egy tisztességes szarvasit.

2020. nov. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
Nekem Nespresso van kapszulásban, jó a kávéja, szerintem minőségi, viszont egy darálós kávéfőzőt sosem fog utólérni. A kapszulás csak a kényelmet szolgálja.
2020. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
a kapszulás arra jó,hogy a gyártótól vedd meg jó drágán a kávét is. Nekünk van egy tschibo kapszulás,már nem használjuk,a poharankénti 100Ft-os kávé nekem egy kicsit erős. A darálósból a töredéke,így a kapszulás (működőképes) megy a szemétbe. Majd beviszem egy elektronikai áruházba,ott le lehet rakni,nem írom meg melyikben.Én ha 6000Ft/ kg szemes kávét megveszem a presszó fözőbe,az is olcsóbb mint a kapszulás.És ahhoz már nem lehet hasonlítani azeket az aromásított műkávékat.
2020. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
A legrosszabb választás.
2020. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
87%
A legjobb kávégép szerintem az amibe szemes kávét kell venni és amikor a kávét csinálja akkor darálja le. Így friss és talán környezetbarát is már amennyire egy kávé az lehet.
2020. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
84%
Annyi lemaradt, hogy nem feltétlen rossz szerintem nincs nagy különbség de ha én vennék ilyet a szemeset választanám
2020. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!