Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hónapja kezdődött nálam ez...

1 hónapja kezdődött nálam ez az egész dolog. Elkezdtem szedni a szűztea kapszulát, kb 8at be is szedtem az 1 hétben, azóta nagyon rossz a közérzetem, fel vagyok puffadva, hatalmas a hasam. Többi lent Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál aki nem látott terhessèget, ultrahangon is voltam, ott is minden rendben volt. A menstruációm is megjött. Ìgy gondolom a terhessèg kizárt. Valaki segìtsen mert nagyon kètsègbe vagyok esve, eszmèletlen nagy a hasam ès napról-napra nagyobb. Olyan vagyok mint egy 5-6 hónapos kismama. Enni, inni nem merek mert akkor mèg nagyobb lesz a hasam. Segìtsetek.
2017. júl. 29. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne igen egyél,sok vizet igyál,annak a gáznak ki kellene onnan jönni...egyél babot pl.Meg hashajtó hatású ételeket.Vagy igyál sört..ha csak sört iszok,nem eszek,lemegy a hasam.
2017. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mond meg a dokinak, mit szedtél be! Oszt ír fel vmi pukiztató cuccost!

A cicid nem nőtt meg?

2017. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nőtt. Ugyanakkora.

Teltsègèrzetem van ès egyszerűen semmit nem tudok enni. Ha eszek is akkor jól lakom egy pohár vìzzel is. Nem tudom mi lehet a baj ès ha megnyomom a hasam akkor nagyon fáj ès korog egyet a gyomrom. Feszül a hasam ès nagyon rossz èrzès.:/

2017. júl. 30. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj gyorsan orvoshoz!
2017. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál kb 1 hete ès azt mondta,hogy a szorongás miatt van meg a sok stressz miatt. De holnap is megyek aztàn remèlem tudnak segìteni mert nagyon rossz ez ìgy.
2017. júl. 30. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyanra tudok gondolni,hogy a szűztea kihajtana belőled mindent,de valami miatt a szervezeted nem engedi,ezért puffadsz.Hogy miért nem engedi az rejtély,de simán lehet az,amit a doki mond,a stressztől.

Valami megoldás tuti,hogy lesz rá!

2017. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gasztroenterológushoz november 20ra kaptam időpontot ès mèg mindig puffadtnak èrzem magam. Nagyon fáj a gyomrom meg a beleim.

Van egy kisfiam lassan 3 èves,születèsètől fogva egyedül nevelem. 4,5 hónapos terhes voltam mikor kiderült,hogy anya leszek. Szóval nagy sokkènt èrt,de nem bánom mert ìgy teljes az èletem. De azóta nagyon fèlek,hogy megint ìgy járok. Nekem ez egy ilyen pánikbetegsèg. Az lehetsèges,hogy azmiatt is lennèk felpuffadva,hogy állandóan azon stresszelek,hogy terhes vagyok? Április óta nem èlek szexuálisèletet. Voltam 3 nőgyógyásznál akik mondták,hogy nem vagyok terhes,ne pánikoljak,nyugodjak meg. Teljes vèrvizsgálat,vizeletvizsgálat is volt. Negatìvak.Menstruációm is rendben volt Lehet túlreagálom ezt az egèszet?

Feszül a hasam de nagyon,kemèny a köldökrèsznèl is. Mondta a doki,hogy a beleim azok,de mèg mindig nem tudok megnyugodni. Kihez forduljak?

2017. aug. 4. 17:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ìrni,hogy alig eszek ès iszok,mert egyszerűen nem bìrok ès rosszul vagyok tőlük. :( Pedig tudom,hogy muszáj,de ha magamba erőltetem akkor rosszul vagyok utána... Mi lehet a gond?
2017. aug. 4. 17:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Ultrahangon kb 2 hete voltam,akkor nem láttak semmit.
2017. aug. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!