Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Azt szeretnèm kèrdezni, hogy...

Azt szeretnèm kèrdezni, hogy mivel jobb a forrólevegős fritőz,a hagyományos olaj sütőtől? Vagy egyáltalán mijen is az a forró levegős, mert azt nem ismerem egyáltalán.

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért jobb, mert nem tocsognak az olajban a kaják.

Lehet kapni olyat amihez egyáltalán nem kell olajat használni, és olyat is amihez egy kanálka olaj kell. Nekem az utóbbi van, hogy azért a jól megszokott íze meglegyen, de mégse szívja tele magát olajjal.

2020. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem az olajos sem szívja tele magát, illetve ha hagyod kicsit állni, akkor nem lesz nagyon olyajos. Ki mit szeret vagy mit szokott meg. Van, aki nem szereti az olajat meg szárazon eszik mindent. Egyik sem jobb, vagy nem jobb, ízlés dolga.
2020. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmi extra, a légkeveréses sütő is forró levegős, csak ciki elárulni hogy legtöbb embernek van már olyan otthon.


van ami még kevergeti az ételt..


Egy dolog, olaj nélkül sütni nem lehet, ezért olajat tesznek bele.. így ennyit az olajmentességről.


Krumpliból a mirelitet érdemes beletenni, mert azt már elősütötték pálmazsírban, ezért már teli van olajjal így ha olaj mentesen sütöd akkor a tudat hogy nem te adtad hozzá az olajat megnyugtat hogy egészségesen élsz, csak ne jusson eszedbe hogy már a gyárban hozzáadták az olajat :)

Bár ezt a sima sütőben is megsütheted..


Különben szerintem átverés az egész, nekem volt, párom vette, a sütőben a krumpli jobban megsül, de , és itt a lényeg, ha megfelelő hőmésrékleten olajban sütöd az ételt akkor az ételből kipárolgó gőz nem engedi az olajat belemenni ergo nem pont annyira lesz olajos amennyire kell. Max annyi előnye van, hogy kevesebb olajjal szennyezzük a környezetet, mert azt ugye senki se adja le leadó helyen ahogy kellene...


De más értelme.. nincs.

2020. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Pár perce sütöttem a vacsimat ilyen sütővel,sajttal töltött pulykamell sült krumplival,belerakom egymás mellé,~15perc 200C°-on és kész,hozzáadott étolaj nélkül.

Nem kell a tűzhely mellett állni (mert szól ha letelt az idő),a forró olajban forgatni a kaját,majd megvárni míg az olaj lehűl,leszűrni,visszaborítani az üvegbe,elmosogatni az olajos serpenyőt...

2020. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Megkérdezhetem, milyen géped van? Vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni. Köszönöm előre is! :)
2020. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Èn már a hagyományos olaj sütőről lemondtam, mivel rengeteg olajjaljár. Szerintem majd valamikor a másikat fogom meg venni,de mèg nem mostanában. Úgy hallom, a forrólevegősben elèg szèraz a rántott hús de nem olajos.
2020. dec. 11. 06:39
 7/12 anonim ***** válasza:
#5#Ambiano XXL
2020. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
No,, ez vajon akkor jó, vagy sem, :)
2020. dec. 12. 06:30
 9/12 anonim ***** válasza:
#7# köszönöm! mifelénk nincs Aldi :( én az Elite márkával szemezek, nem tudom, hogy jó-e.
2020. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem Elite van, szépen sül benne a panírozott hús is, persze a bundája nem olyan habos-babos megnőtt, de nem hizlal!
2021. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!