Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép tablettatartója a...

Mosogatógép tablettatartója a program végén nyitva van Ez a "normális"?

Figyelt kérdés
Pár napos a >hotprint-ariston< mosogatógépünk. Most ismerkedünk egymással.
2010. aug. 13. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen nem záródik vissza, ha már kinyílt, és kiesett belőle a tabletta. Felesleges lenne, legközelebb Neked éne kinyitni, hogy berakd a következőt.
2010. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hiszen annak az ajtónak ki kell nyílnia ahhoz, hogy beadhassa a tablettát. Vissza viszont kézzel kell csukni. :)
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek !

Ugye,aki nem ismeri a működését,azt hiheti,hogy egy ajtó azétr van,hogy csukva legyen.

Én is így gondoltam...valami olyasmit,hogy abba a tárolóba majd a program során bespriccel a víz,és lassan kioldja onnan a tablettát.

---de nem így van !

Mint műszaki ember,már csak azt nem értem,mitől nyílik ki? Talán a hőhatás? Mert elektromos reteszt nem láttam.

2010. aug. 13. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem a retesz elektromos,hanem az amibe beleakad.
2010. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!