Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosó - szárítógépet szeretnénk...

Mosó - szárítógépet szeretnénk venni. Mennyire érdemes így egyben megvenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs hely két gépnek.
2020. dec. 27. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
egymás tetejére állítva se?
2020. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az van 11 éve, már néha rendetlenkedik. A következő is az lesz, én szeretem. Igaz vagy mosol vagy szárítasz. Egyszerre nem megy.
2020. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem egyben van a ket funkcio, Whirpool, nincs vele semmi bajom. mosas utan mindent ki kell szedni a gepbol es egy kisebb adagot, kirazva visszatenni. nagyon szepen gyurodes mentesen szarit. A lanyomnal, szinten whirpool,de kulon van. annyi az elonye, hogy egyszerre tudod hasznalni mind a ket gepet, de mosas utan ugyanugy ki kell venni, kirazogatni , viszont az egesz cuccot egyszerre be tudud tenni a szaritoba. Remelem tudtam segiteni
2020. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem úgy van, hogy kevesebbet tud szárítani mint mosni kilóban?


Nekem ez volt az egyik indok amivel lebeszéltek.


A másik az, hogy ha tönkre megy valamelyik funkció, akkor az egész kuka.


A harmadik, hogy gazdaságtalan, hogy nem csak a ruhát kell kiszárítania hanem magát a gép belsejét is mosás után.

2020. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgysem teszel vissza minden ruhát. Ha pl. pólón van valami rásütött minta, akkor már nem teheted bele, mert összeragad. Vagy nagyon műszálasat sem rakok bele.
2020. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Electroluxom van én mosás utan nem szedem ki razogatni meg, hogy kevesebb legyen benne hanem hagyom benne ugyanúgy tovább. Arra kell figyelni, hogy nem szabad benne hagyni a megszáradt ruhát, hanem még melegen kell kiszedni es osszehajtogatni akkor nem lesz gyűrött a ruha. Emiatt en gyakran kesleltetve inditom el, hogy akkor járjon le amikor hazaerek. Egyébként szépen mos, szárít. Megvagyok elegedve vele. Külön nem is kellene, mert csak plusz munka lenne a ruhak átpakolgatasa.
2020. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos egymás tetején se férne el a két gép. Leirnátok légyszíves milyen ruhákat lehet a szaritóba szárítani?
2020. dec. 28. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima matricas felsok mehetnek bele, de a csinaltatott polok nem, mert azokon nagyon megkemenyednek a feliratok. Farmerekkel, nadragokkal nincs gond viszont kötött pulcsik felsők picit osszemehetnek, ezt ugy oldom meg, hogy mindig 1 számmal nagyobb meretet veszek. Kasmír nagyon-nagyon osszemegy. Függöny, pled, ágynemű, törölköző mehet bele. Paplan, belelt kabatnal szaritaskor dobok be 3 teniszlabdat és ettől nem áll össze benne a töltő anyag. Selyem, kenyesebb anyagokkal kímélő programmal nekem eddig nem volt gond. Electroluxos voltam.
2020. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!