Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen varrógépet vegyek...

Milyen varrógépet vegyek teljesen kezdőként? Az olcsó, kevésbé ismert márkákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Még sose használtam varrógépet. Kissebb javítások, farmer felaljazás és cipzár csere lenne főképp a cél. Mivel elég ritkán használnám szerintem, ezért valamilyen olcsóbb gépet keresnék. Milyet érdemes venni? Érdemes ilyen esetben névtelen márkát venni? (15-30 körül: Hausmeister, Tristal, Winkel)

2021. jan. 5. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
15-30-ért újat semmiképpen sem vennék, max. egy bevizsgált használtat. Az olcsó kategória belseje full műa., semmire sem jó.
2021. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Olcsóbb varógépek rendes farmerral nem jó párosítás.
2021. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Műanyag varrógépet ne vegyél! A régi Naumann márkás varrógép tartós és használtan is tudsz jót venni pl. Vaterán nézz szét!
2021. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Lidli, aldi teljesen korrekt varrógépeket ad 30 körül.

Segítek, manapság kevés cég gyárt varrógépet, egy részük ráteszi a saját márkát, másikuk eladja a négybetűs német láncoknak.

Vásárolj nyugodtan olcsót, jót.

Ha a németeknek megfelel, neked is....

2021. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dobj rá még pár ezrest és itt van ez:

[link]


Szenvedjen a franc a használt cuccokkal, ezen van 2 év garancia. Próbáld ki hogy jó -e, ha nem, 2 héten belül visszaküldöd és visszakapod az árát postaköltséggel együtt.

2021. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Lidl - ből vett Singer. A farmerral nem bír, csak vékonyabb anyagot lehet vele varrni,igaz volt rá 3 év garancia. Egyébként szeretem, mert szépen varr.

Ha farmert és más vastagabb anyagot is akarsz majd varrni vele, akkor valami fém belsővel rendelkezőt kell venned. Arra vigyázz, ha olcsóbb műanyagot veszel, legalább hosszú garancia legyen rá (Aldi, Lidl 3 év), ők legalább segítenek, ha gond van vele.

2021. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a használt-fóbiával, amennyiben nem a két év gar éppen hogy túlélésére tervezett típusról-korosztályról van szó.


Javaslom ránézni a már harminc-negyven éves Veritas Rubina gépekre a Vaterán vagy más használtpiacon.

Huszonezrekért kaphatók, elég jó öltés- és funkcióválasztékkal, kinyírhatatlanok és a mai napig minden alkatrész kapható hozzá varrógép-alkatrész online boltokban is.


A másfeles alulemezig bezárólag mindent visz, ellentéteben sok újabb csilivili űrtechnikás háztartási jószággal, ami egy farmernadrág övszalagján márt infarktust kap.


Van egy 10 éves Singerünk is, folyamatos alkatrészproblémákkal küzd, gyengébb és az alkatrészbeszerzéshez is e-bayen vagy kínai oldalakon kell kutatni úgy-ahogy kompatibilis darabokat, irreális árakon.

2021. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Viheti akár az acéllemezt is ha le van fingva, márpedig használtnál ez lutri, garanciát meg nem vállal senki egy öreg gépre Vaterán sem.
2021. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Zsákbamacska a használt. Ki lehet fogni jókat, de a többsége tényleg egy rom.

Nekem egy bernette b35 van, nagyobbik lányom szinte naponta használja. Néha elvisszük olajoztatni, beállítani a szerelőhöz, sose romlott még el, pedig eleinte ütötte rendesen a kisasszony szegény gépet.

2021. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A bernette nagyon jó, nekem egy 65-ös van, nagyon szeretem. De ez nem a 20e forintos kategória.
2021. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!