Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben hol kapható Dada...

Győrben hol kapható Dada pelenka? Aki használja, mi a véleménye róla? Milyen ismert márkához hasonlítható minőségben, vastagságban, anyagában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pelenkadiszkont, Kodály Z. U. 2. Adyvárosban. Szerintem nagyon jó, én is szoktam használni, bár nem mindig. Múltkor 10 darabot vettem 520 forintért, de a nagyobb kiszerelés olcsóbb. Nem tudom hasonlítani semelyik más pelenkához, mert a Pampers Activ Baby, és a Libero Slim Fit, amelyeket mi használunk általában, azok nem olyanok. A Dada vastagabb, mint az előbb említett két fajta, de nagyon jó nedvszívó. Bátran ajánlom.
2013. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, tudok adni elérhetőséget, gőzöm nincs, hogy a pelenkadiszkontban mennyi, de ha érdekel, priviben írok. Elég vékony pelus, nem kemény, nem vastag, még a Pampersnél is könnyebben "gyűrhető". Gumisak a fülei. Mi 1 éve használjuk. Szeretjük.
2013. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló, megköszönném, ha elküldenéd az elérhetőséget!

2013. ápr. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!