Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 4 ajtós syde by side hűtő...

4 ajtós syde by side hűtő ajtórendszere mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Az alul-felül 2-2 ajtós hűtők ajtószigetelése, záródása mennyire tartós, milyen hatásfokú? Minden tapasztalat érdekel!

2021. jan. 7. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bíznám rá a titkaimat elvileg pletykásak.


Különösképpen nem kell aggódnod jobban, mint egy egy ajtós típustól. A mérnökök valószínűleg itt is megfelelő munkát végeztek és kellőképpen kielégítő lehet a szigetelés. Na most, ha a beltér egybenyitott akkor ne számíts arra, hogy, ha az egyiket kinyitod a másikat bezárod akkor csak az egyik oldalán hűl ki. Vagy foglalmam sincs mire gondolsz.


Egy hűtő ajtaja idővel tönkre mehet. Mivel itt dupla ajtóról beszélünk ennek dupla az esélye. Személy szerint jobban szeretem az egy ajtós hűtőszekrényeket, de ez most semmit sem számít mivel nem véletlen gondolkozol két ajtósban gondolom a nagyobb hely miatt.


Egy szó, mint száz ne félj tőle.

2021. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, illetve a “bátorítást! Mivel értem én a viccet, a következő kérdésem az lenne, hogy az egybenyitott belsőterű hűtőnél bármelyik ajtó nyitásakor felkapcsolódik a belső világítás? És ha egyszerre csak egyik ajtót nyitom ki akkor a másik mögött sötét marad a beltér? 😂
2021. jan. 7. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez típusfüggő, mármint, hogy szelektív-e a világítás. Felkapcsolni tuti felkapcsol bármelyik ajtó kinyitására.
2021. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!