Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen klímát ajánlanátok...

Milyen klímát ajánlanátok 4,6-5,3 KW teljesítmény között?

Figyelt kérdés

Gondolom a szerelő ajánlása lesz a biztos, de szeretnék kicsit tisztábban látni a sok gyártó termékei között.

Melyik márkák amikkel nem választok mellé és melyek a kerülendőek?

Japán gyártók gondolom ajánlottak. Gree, Midea is ajánlott lehet, de mi van a Bosch, Polar, Syen, Hd, MDV stb márkákkal?



2021. jan. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gree, Midea, Daikin, Fujitsu..

A szerelők az általuk "forgalmazott", értsd: az általuk nagy számban felszerelt, jó szerviz és alkatrészhátérrel, általa is "bejáratott" márkát ajánl.

Idegennel nem biztos, hogy foglalkozik...

2021. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A maiak már nem olyanok mint régen.

Kerüld a legolcsóbb ajánlatokat.

Én nem vettem nagy teljesítményű gépet egybe, hanem két külön 3,5-öst. Ha az egyik bekrepál, akkor nem kell az egészet kidobni. Meg praktikusabb ott hűteni vagy fűteni ahol éppen szükség van rá. A két wifis Polar a várakozásoknak megfelelően teljesít nálunk már évek óta.

2021. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő választ mindkettőtöknek. Végül is valóban a szerelő nem nagyon ajánl olyat amit sűrűn kell szerelni, mivel így is van elég dolguk bőven gondolom. A ház elrendezése miatt egyszerűbb az egy készülék.
2021. jan. 17. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

A beszerelést végző nem mindig egyezik meg azzal, aki a meghibásodott készüléket szervizeli. Általában a telepítést végzők nem javítanak, max. karbantartásra mennek ki.


"A ház elrendezése miatt egyszerűbb az egy készülék."

Vagy nem.

Ezt hogy sikerült megállapítani? Érdekelne.

2021. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet valóban, de akik járnak javítani feltehetően nem telepítenek. Ha mégis akkor ajánlhatnál Somogy megyében ilyen szakembert. A kérdésemre is válaszolhatnál, mert igazán az érdekelne.

A nappali-étkező egy nagy légtér amiből nyílnak a szobák.

Ezt a helyiséget szeretnénk hűteni mert korlátozott az anyagi rész.

Ennek viszont csak az egyik falán lenne jó helyen a kültéri, mivel ezen kívül kettő oldal szoba konyha és a negyedik oldali fal pedig részben az előtér és udvar rész ahol nem szeretném nézegetni. Persze ezt látni kellene, de azért annyira nem vagyok debil, hogy azt ne tudjam "megállapítani", hogy hová nem szeretném a kültérit és hová nem szeretném a beltérit.

2021. jan. 17. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két klíma van, egy Gree és egy Polar, mindkettő wi-fis. Utóbbit is a Gree gyártja, így a Gree+ alkalmazásból vezérelhető mindkettő. Hűtésre-fűtésre használjuk mindkettőt, tökéletesen működnek, télen meleg, nyáron hűvös a ház, úgyhogy meleg szívvel tudom ajánlani mindkét márkát.
2021. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam otthon Fujitsu klíma van, azzal is fűtök. Nagyon szeretem, megbízható. Egyébként a telepítővel tartom a kapcsolatot és mindenben a segítségemre van, nem gondolom, hogy a 10 év garancia ideje alatt önszántából "eltűnne". Teljesen korrekt, a garanciális ügyeket is intézné (ha lenne... ;) )
2021. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat.
2021. jan. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!