Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miele-hez hasonló prémium...

Miele-hez hasonló prémium kategóriás mosogatógép márkák?

Figyelt kérdés
Ami működik akár 10-15 évig is

#mosogatógép #Prémium kategóriás
2021. jan. 25. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Áhh, már a Miele se a régi..


Amúgy nálunk egy tök olcsó Indesit is kibírta 13 évig. Most egy Siemens van, de nem gondolnám, hogy ugyanennyit ki fog bírni....

2021. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Aeg, Bosch.

A Mielét sem tudjuk, hogy mennyire felsőkategóriás, mert tapasztalata senkinek nincs róla, mert olyan dràga, hogy itthon senki nem engedheti meg magának.

2021. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Miele háztartási eszközeim vannak. Hogy mennyire lesznek hosszú életűek, nyilván nem tudom, mert még csak nyolcévesek. Tökéletesen működnek. Szóval de #2, van róluk tapasztalat.
2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: valóban van tapasztalatod, 8 éves. De mindenki 20-30 éves tapasztalatokat emleget.
2021. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AEG nekem 8+ évet minimum bírt, csak már eladtam a lakást, de simán lehet hogy még mindig jó.
2021. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
A Miele egy túlmarketingelt márka. Nem mondom, hogy rossz, de az árát nem éri meg és prémium kategóriának nevezni azért eléggé merész dolog. Mi benne a prémium, hogy van rajta csili-vili nyomásérzékelős gomb? Ezt az összes mai mosógépmárka is tudja. Inkább vegyél Whirlpoolt, AEG-et vagy Beko-t.
2021. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Háztartási gépekben teljesen felesleges több 10 évben gondolkozni mert ennyi idő alatt teljesen más, újabb, modernebb, takarékosabb eszközök jelennek meg. Az biztos hogy inkább veszek 6-8 évente 100 ezerért egy eszközt mint 15 évente 200 ezerért!
2021. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


És így keletkeznek a környezetvédelmi problémák...


Én 14 éves LG mosógépet cseréltem új LG-re és nem érzem amúgy azt a hatalmas és pláne nélkülözhetetlen fejlődést.

Halkabb, de ez nem számít, mert a réginél legalább hallottam, ha lejár. Amennyi vizet megspórol az új, annyi fog eltűnni a kevésbé tartós ruhák miatt (agresszívabb is a gép) illetve mivel egyre több új gépet kell gyártani.


Tudom, mosogatógépekről van szó, de nekem azokkal nincs tapasztalatom.

2021. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg nem így keletkeznek a környezetvédelmi problémák. Ezeknek a készülékeknek az elemei gyakorlatilag újrahasznosíthatók, és az emberek agyától függ hogy egy modernebb gép vagy óceánokban úszó hulladék lesz-e belőlük. Egy újabb eszköz esetleg fele mosószerrel mosogatószerrel vegyszerrel dolgozik, ennyit a környezetvédelemről.(Nem veszekedni akarok csak ez az én véleményem)
2021. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak rengeteg energiába, vízbe és egyébbe kerül a szállítás, alapanyag feldolgozása, gyártás, ismét szállítás. Biztos vagyok benne, hogy többe, mint amennyivel a 15 éves (esetleg) többet fogyaszt.
2021. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!