Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért tart tovább a centrifugá...

Miért tart tovább a centrifugálás amióta rezgéscsökkentő gumiszőnyeget tettem a mosógép alá?

Figyelt kérdés

#mosógép #automata #centrifugálás #alátét #zajcsökkentő #rezgéscsökkentő
2021. febr. 21. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mennyivel tovább tart? Hány másodperc az egyik, hány a másik?
2021. febr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem másodpercek, hanem több perc, 15-25 perccel tovább tart mint a gumiszőnyeg nélkül, pedig vízszinteztem is a gépet.
2021. febr. 21. 04:43
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Én átolvasnám a kézikönyvet: mit ír centrifugálással kapcsolatban, lehet valami érzékelő küld olyan információkat az automatikának, hogy tovább kell dolgoznia.
2021. febr. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyáltalán nem kevesebb ruhával használod, akkor a gumiszőnyeg befolyásolhatja a centrifugázás előtti kiegyenlítő fázist, valahogy bezavarhat a súly kiegyenlítődés érzékelésébe.
2021. febr. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Más lesz a rezonanciája a mosógép+szőnyeg rendszernek, mint simán a mosógépnek. Hiszen rugót (rugalmas alátámasztást) teszel egy tömeg alá. Minél nagyobb tömeggel töltöd, annál jobban imbolyogni fog és megkergül a kiegyenlítéskor az érzékelés.
2021. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A szónyeged nem a mosógép rezgését csökkenti, hanem éppen ellenkezőleg, ez hat negatívan a mérési rendszerére.
2021. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Kiegyensúlyozatlanabbnak érzi magát.

Szerintem szedd ki a szőnyeget. Túl puha, nem tud stabilan állni rajta a gép, pedig a mosógépek ezt igénylik.

2021. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer próbáltam gumiszőnyeget tenni a mosógép alá de kiszedtem, nem győzött meg. Sokkal jobban rázkódott, mint nélküle. Szedd ki alóla.
2021. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Nehogy megírd már pontosan milyen mosógép az!


Egyébként mneg vedd ki azt a xart, szétcseszed vele a gépet, mert megváltoztatja a váz terhelését és mozog rajta. Ha hangos akkor nem ilyen vacakkal kell gányolni, hanem meg kell javítani, mert egy mosógép NEM lehet hangos.


Kivéve a retek energomatok, de ha az van ideje lenne kihajítani már csak emiatt is.

2021. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld el, hogy össze kell ráznod egy marék ruhát a kezedben tartott dobbal. Nem is olyan nehéz feladat, ugye? Na, akkor most tegyünk alád rugókat, amik elnyelik rázás közben az ébredő erőket. Ugye, hogy tovább tart összerázni és még nehezebb is?
2021. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!