Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rosszul bekotott aram tette...

Rosszul bekotott aram tette tonkre a mikrot es a mosogepet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problema a kovetkezo. Most koltoztem alberletbe, vettem egy uj mosogepet. A mosogep es a mikro egy hosszabbitoba volt bedugva. Kb 1 het ott tartozkodas utan egyik este valami lecsapta a biztositekot. Visszakapcsoltam, majd utana tapasztaltam hogy a mikrom elromlott, egyaltalan nem mukodik, illetve az uj mosogepemnek is lottek. Elinditas utan lekapcsol, illetve elkezdenek villogni a gombok, es a kijelzo is. Kicsereltem a hosszabbitot, es azzal sem mukodik. Mi lehet a problema?

2021. febr. 24. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A hosszabbítókrA MINDEGY mi van írva (amúgy 16A), sok neki 1 mosógép és egy mikro.

Ettől függetlenül (ha sok, ha nem), nem sértődhettek volna meg.

Nem gondolnám, hogy hálózati probléma, inkább a hosszabbítós bekötést okolnám, de nem tudom indokolni..

2021. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Most vetted a mosógéped, tehát garanciás.

Nem feszegetném, hogy egyidejúleg a mikró is bekrepált, hanem megcsináltatnám garanciálisan.

Útána foglalkoznék a mikróval.

2021. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
A szerviz pedig hülye, és nem fogja azonnal látni, hogy túlfeszültséget kapott... értem.
2021. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
99% hogy nem.
2021. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Ugye nem egyszerre használtad a két gépet?
2021. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!