Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fisher Art klímákról vélemény?...

Lex01 kérdése:

Fisher Art klímákról vélemény? Milyen hangos? Mitsubishi-hez képest hol van minőségben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem hangos.

És meghibásodásban is elég jó helyen van.

2021. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik legjobb a Fisher, ehhez merten az arat is rendesen megkerik.
2021. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk, így már fel merem rakatni.
2021. márc. 2. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy amit írni fogok, az egynek nem releváns, amikor én választok valamit, akkor engem se zavar, ha van egy-egy rossz tapasztalat.


A Fisher-em beltéri egysége csapágyas lett, a motoregység (?) garanciális cseréje után olyan hangot ad, mint egy transzformátor.

2021. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az szép! Hát most nagyon nem tudom mit csináljak, a mitsubishi és a fisher art között vacillálok, de a fisher art a legszebb klíma amit idáig láttam.
2021. márc. 2. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mitsu japán gép, Fischer kínai. Ez is segíthet a döntésben.
2021. márc. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"motoregység (?) garanciális cseréje után olyan hangot ad, mint egy transzformátor."

Vagy nem cserélték ki, vagy nem újat tettek bele.

Az utángyártott cucc is lehet hulladék, nem feltétlenül gyári került bele.

"A Fisher-em beltéri egysége csapágyas lett,"

Bármivel előfordul, ami forog.

2021. márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gabesz147 ***** válasza:

Léteznek még más márkák is:-), pl. Gree, Midea, Fujitsu, Daikin, stb.

Nekem Gree van, két ismerősnél két-három éve a Fischer és hibátlanul működnek.

A munkahelyemen Fujitsu volt éjjel-nappal, télen, nyáron ment, 5 év után megérdemelt csere, de addig is megvoltak a karbantartások.

Minden döntés szubjektív és lutri, hogy Te fogod ki a 100 ezredik hibásat egy jó márkából. Ne hallgass senkire, rám se, csak olvasgass és remélem szerencsés döntésed lesz.

A Budaklíma (nem ők szereltek nálam, de a másik szobára szemezek velük) termékosztályozása nem rossz:


[link]

2021. márc. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Meton ***** válasza:
Ha minőségre mész, akkor a németek biztosan odafigyelnek, mit adnak ki a kezükből, német cuccal szerintem nagyon mellé nem nyúlhatsz. A zajt a lapátok okozzák. Minél nagyobb a lapát és alacsonyabb a fordulat, annál csendesebb lesz. Lényegében a méretre nagyobb klímával jobban jársz. A kínai azért olcsó, mert kicsi és zajos. A szomszéd beperel és leszerelteti.
2021. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Meton ***** válasza:

Esetleg itt egy oldal a Daikin-től. Mondjuk egy hőszivattyú nagyságrendekkel drágább, de talán jobb megoldás lehet:


[link]

2021. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!