Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit gondoltok, vennétek ti...

Mit gondoltok, vennétek ti japánból importált Mitsubishi hűtőszekrényt?

Figyelt kérdés

hűtőszekrény vásárlás előtt állunk.

egy öreg bácsi itt osztrákban importtal foglalkozik.

Japánból mindenféle ottani belpiacos háztartási gépeket.

Árban picit az EU márkák felett van.

Elmondása szerint azért importálja, mert rengetegen keresik és mivel többszöröse élettartamban a belpiacos japánba szánt cuccoknak, mint az EU-s nagyfogyasztói márkáknak.



Illetve a méretosztályban és fogyasztásban azonos

Samsung hűtő 309 euró támogatva, ezt pedig a bácsi a cégén keresztüli 5 év jótálással és bármelyik mitshubishi értékesítőn keresztüli jótálással 349 euró.



Csak gondolkodom, hogy vajon ha esetleg cserére szorul 1-1 alkatrésze vagy valami, akkor nem e csak import alkatrész jó e hozzá egy vagyonért.


2019. febr. 16. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"Csak gondolkodom, hogy vajon ha esetleg cserére szorul 1-1 alkatrésze vagy valami, akkor nem e csak import alkatrész jó e hozzá egy vagyonért."


Nem, hiszen semmit sem fogsz tudni szerezni hozzá.

Nem gondolom, hogy vannak kapcsolataid a japán alkatrész kereskedőkkel. Márkán belül is folyton változtatnak, hogy ne tudd javítani még véletlenül sem.

Esetleg keress rá a google keresővel, keress előbb egy micsu hűtőt, aztán keress hozzá egy random alkatrészt.

Kezdésnek a mélyhűtőrekesz fogantyúja is megteszi.

Annyit elárulok, hogy vannak alkatrész kereskedők, ahol 4x áron kaphatsz bármit is. Plusz a nemzetközi postai szállítás. Pl. egy ezer forintos alkatrészből simán lesz 12 ezer, a 12 ezresből meg 60.

2019. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vedd meg. Mi mehet tönkre benne ? Ha tonkremegy akkor úgyis kuka.


Mosógép mosogatógép esetén én olyat veszek ami sok országban kapható. Ezeket könnyű javítani bár én ingatlan managementtel foglalkozom így sok bérelt lakást kezelek és sok a gép ami meghibásodhat.

2019. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 repulo ***** válasza:

Én mosógépen gondolkodtam vagy 7 éve, olcsóbb és a paraméterek alapján európában felfoghatatlan darabokat találtam.

Pici lakásban lakunk, wc fölé felfogatható 5 kg kapacitásúakat találtam hihetetlen árakon, ismert márkákból.

2019. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!