Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baj lehet a hajszárÍtómmal?...

Mi baj lehet a hajszárÍtómmal? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
CSAK OLYAN VÁLaSZOLJON,AKI TÉNYLEG TUTIRA ÉRT VMENNYIRE HOZZÁ VAGY BIZTOSAT TUD MONDANI!KÖSZI.Vadi új, márkás hajszárítóm van, és a következő a problémám: amikor bekapcsolom, néha a billenős bekapcsoló gomb alatt egy kis kék szikrát/fényt látok, egy pillanatra felvillanni. Mi lehet ez?Normális?Félek,hogy megcsíp vagy megráz az áram.
2010. aug. 18. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fog megrázni. Ez ugyanolyan szikra, mint ami akkor keletkezik, amikor egy csatlakozót bedugsz a konnektorba.
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
71%
azonnal cseréld ki ez nem játék!!!!az egyik ismerősömet ugyan így csaota meg az áram..szerencsére túlélte.
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Nemvagyok szakember de szerintem nemvolna szabad szikráznia.

Ha garis akkor vidd vissza.

2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
csapta sorry
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Én is jártam már így,nem tudtam mi baja,de visszavittem,és kicserélték,szóval tuti nem normális dolog!

25/N

2010. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon vegyesek a kommentek. Garanciális,igen,de nem akarok hülyének tűnni,ezért szeretném tudni,h ez rosssz-e vagy ettőlmég semmi baja sincs. Konnektoros szikrát még nem láttam sosem. Köszi mindenkinek a választ,azért más is írhat még!
2010. aug. 18. 20:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Párom azt mondta,h mivel lejárt a 3 nap,ezért nem cserlik ki,max megnézik,megjavítják, és 1 hónap múlva visszakapom (addig nem tudom,mivel fogok hajat szárítani). :(
2010. aug. 18. 20:37
 8/19 A kérdező kommentje:
Az előző hajszárítóm csúnyábban csinálta ezt,és már 5 éves,szal ezért cseréltem le erre. Az a földelt konnektorban is csinálta ezt,meg a nem földeltben is. Az újat csak a földeletlenben használtam eddig.
2010. aug. 18. 20:39
 9/19 xXxOoOxXx válasza:
100%
Szerintem cseréld ki! Ez nem vicc. Semmiképpen nem lenne szabad szikráznia. Az enyém is csinálta ezt. Hosszú ideig rendesen működött, aztán elkezdte a szikrázást. Azonnal lecseréltem. A mostani már nem szikrázik.
2010. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Kikapcsolaskor nagyobb szikra kellene, hogy legyen. Biztos jo eros a szarito. Nem raz meg semmi, legfeljebb a kapcsolo megy tonkre, de az nem nagy osszeg kicsereltetni. Ne egybol lokd at a legerosebb fokozatra, hanem lepesekben.
2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!