Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baj lehet a hajszárÍtómmal?...

Mi baj lehet a hajszárÍtómmal? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
CSAK OLYAN VÁLaSZOLJON,AKI TÉNYLEG TUTIRA ÉRT VMENNYIRE HOZZÁ VAGY BIZTOSAT TUD MONDANI!KÖSZI.Vadi új, márkás hajszárítóm van, és a következő a problémám: amikor bekapcsolom, néha a billenős bekapcsoló gomb alatt egy kis kék szikrát/fényt látok, egy pillanatra felvillanni. Mi lehet ez?Normális?Félek,hogy megcsíp vagy megráz az áram.
2010. aug. 18. 20:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát,jó,akkora zt hiszem,visszaviszem majd...remélem,a bunkóskodás mellett csinálnak is vele valamit,mert elvileg kicserélni nem fogják. Köszi mindenki.
2010. aug. 18. 20:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Csak halkan megjegyzem, hogy a hajszárítók többségén nem használják a védőföldelést, szóval teljesen mindegy, hogy milyen konnektorba csatlakoztatod. A dugó úgy van kialakítva, hogy bele tudjad dugni a védőföldeléses konnektorba is, de semmi nem érintkező nem ér hozzá a dugalj védőföldeléséhez.
2010. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Értem,tehát akkor valszeg vmi ne mstimmel a készülékkel. Ez az én szerencsém, rossz helyett veszek egy mégrosszabbat. :(
2010. aug. 18. 20:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Megkerlek, hogy ird le, hogy milyen tipus vagy inkabb, hogy hany wattos?
2010. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Babyliss BA 6632E


iPRO 2000 Ionkerámiás hajszárító


* 2000 W

2010. aug. 18. 21:04
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, 2kW, hogy ne szikrazzon, az lehetetlen. Szerintem teljesen normalis. Na persze, nem szabad neki menet kozben is szikrazni. Megkerted hogy olyan irjon, aki ert hozza. Hat szerintemen konyitok valamennyire. 25 eve arammal dolgozok...
2010. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Értem. Használat közben nem szikrázik,csak néha,ha bekapcsolom,egy pillanatra,de akkorse mindig. Igen,azt kértem,hogy olyan válaszoljon,aki ért hozzá valamennyire, mert nem találgatásokat szeretnék kapni,hanem hozzáértők válaszát, mint pl az utolsó hozzászóló. Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.
2010. aug. 19. 10:43
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is a hozzáértőkhöz tartozom. Minden kapcsoló a bekapcsoláskor ívet húz. A legtöbb készülék házán és a villanykapcsolónál is ez nem látható, vagy nem is figyeljük. A villanykapcsolónál legfeljebb 100 W záródik de itt 2000 W !!!-ról van szó. Régen (még talán a szocializmusban) pl. a 2000 W-os villanyrezsónak rugós forgatható kapcsolója volt amely csattant amikor be és kikapcsolta valaki. Azért, hogy rövid idő alatt és teljes érintkező felületen kapcsolódjon. A mai készülékek tömegtermékek és valószínűleg hamarabb kell cserélni mint a kapcsolót. "Méd in csajna"
2010. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden váalszolónak a hozzászólaásokat. Visszavittem,elmondtam a sajnak,hogy mi a problémám,krédeztem,hogy ez baj vagy normális? Azt mondta,hogy nem tudja,inkább kicseréli. Kicserélték,meg minden,ez ugyanőgy csinálja ezt,szóval mostmár elhiszem,hogy normális,hiszen nem valószínű,hogy 2 azonos tíypusú hajszárító is hibás lenne. Úgyhogy mostmár nem félek annyira. :D Méegegyszer köszönöm!
2010. aug. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!