Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miele W 1734 vagy inkább egy...

Miele W 1734 vagy inkább egy beko?

Figyelt kérdés
Albérletbe költöztem, de nincs mosógép. Ha már veszek akkor olyat akarok amit majd a saját házamba is vihetek. Mielerol sok jót olvasok, masszív gép kb 100ezer forintot szánok rá. Találtam egy oldalt ami miele gépeket forgalmaz, 1 év garancia járna a gépre. Vagy ennyi pénzért vegyek inkább más gépet, amire több a garancia.

2021. ápr. 17. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miele. 20 évre tervezik, el is megy annyit, a Beko 8-10 max
2021. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Miele-ból nem fogsz újonnan 100-ezerért mosógépet kapni, de még 200 alatt sem, használtat meg tuti nem vennék, így egy kicsit értelmetlen a kérdés.


[link]

2021. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy a miele újonnan 300-400ezer forint.

De van egy cég, akik Ausztriából hoznak miele gépeket, mukodőképes és 1 év garanciát adnak rá. De mondjuk kitudja, hogy az előző tulaj hány évig használta. Bár képek alapján nem tűnik régi gépnek.

Ezért kérdeztem, hogy jobban járok, ha veszek egy vadonatúj gépet, bár lehet az is annyit bírni ki mint egy miele,de nem csak 1 év garancia lenne rá.

2021. ápr. 17. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Beko-ra is inkább már csak 2 van a régi 5 helyett
2021. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Bekot nem vennék. Nekem mondjuk a konyhagépeim azok, a mosogatógép mkibírt jó 10 évet, és igazából csak a szivattyú szimeringje szórakozott, meg egy vízkövezés miatti dugulás. De a sütőmön megpattatn a zománc és elkezdett rozsdásodni, az is kuka. Kollégám meg vett mosógépet és egy hónapon belük 2 x kellett szerelőt hívni hozzá.
2021. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél nyugodtan Bekot, látni 5 év garanciával. Apumnak amúgy gagyi Beko van (nem 5 év garis volt), lassan 5 éves gép, baromi hangos de semmi baja. Ráadásul nagyon stabilan centrifugál, mindig meg van nála pakolva a teteje, meg se mozdulnak a dolgok. Míg az én LG-m vibrál, de annyira, hogy le kell pakolni.


Az AEG-nek van jelenleg 5 év garanciás akciója és a Boschnak szokott.


Ha megengedheted magadnak, mindenképp jó választás a Miele, de vadonat újan, mert az osztrák behozott használt, hááát....

2021. ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
Szerintem ha a mielegepek-ről veszed,nem fogsz csalódni a használtban sem. A régebbiek még náluk is sokkal többet bírnak,mint az új gyártásúak...
2021. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Használtan mosógépet nem vennék, ki tudja mit mostak benne előtte.

Bekot sem vennék.

Inkább a középkategóriából vettem Bosch, Whirlpool.

2021. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!