Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem adagol be vizet a...

Miért nem adagol be vizet a mosogatógép?

Figyelt kérdés
Tegnap kötöttük be újra 3 év kihagyás után. Kétszer elmosott tökéletesen, de a legelső mosogatás után adtam egy kis sót a sótartályba, viszont a fedelét elfelejtettem vissza zárni. A második mosogatás is tökéletesen lement, az edényeket is szépen elmosta, most viszont nem adagol be vizet, csak búg 2 percet, majd elhallgat egy időre, majd megint búg és így tovább. Vagy a búgásnál melegítené a vizet, vagy ekkor mosná az edényeket csak el van tömődve a rendszer vagy nem tudom. Létezik, hogy a sótartályba kerülő maradék valamit eltömített és ez a baja? Ti így látatlanba mire gondolnátok?
2021. máj. 30. 17:54
 1/3 A kérdező kommentje:
fejlemény: a köcsög búgás a kifolyószelep miatt van, nyeli is a vizet rendesen, de akkor pláne nem értem, hogy miért nem adagolja be a vizet
2021. máj. 30. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az oldalában egylabirintus nevü alkatrész aminek van egy nyílása is a mosogatógép belseje felé is.

Nekem anno ez vízkövesedett be, és akkor nem töltötte be a vizet. Bár akkor már jóval idősebb volt mint a tied, de azt el tudom képzelni, hogy a nyitva hagyott sótartály miatt, valahogy mégis ez dugulhatott el mivel ezen keresztül jön a csapból a gépbe a víz.

2021. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megkérdezhetem mi lett végül? Ugyanígy jártam en is
febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!