Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri mosogatógépet venni?

Megéri mosogatógépet venni?

Figyelt kérdés
Naponta többször kell itthon mosogatni olyan sok mosogatnivaló van folyton. Megéri mosogatógépre beruházni? Tud olyan szépen mosogatni mintha az ember kézzel mosogatna?

2021. máj. 24. 10:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
39%
Mosogatógéptől is függ, a miénk például néha a tányérok felét piszkosan hagyja, néha pedig tisztábbak, mint új korukban. Nézzétek körül, és ha találtok olyat, ami hatékonynak tűnik, szerintem megéri megvenni, sok időt és munkát lehet vele spórolni, csak ne járjatok úgy, mint mi.
2021. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Megéri


#1, nem jól pakolsz be a mosogatógépbe vagy nem takarítod a gépet elég sűrűn vagy rossz programot/mosogatószert használsz…ezek okozzák, hogy piszkos marad a tányér

2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Megéri. Nálunk egész nap tele van rakosgatva éjszaka elmos reggel száraz tiszta dolgok várnak.
2021. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Megéri. Sose mosom le a tányérokat, poharakat, van, hogy rá is szárad, mégis leszedi.
2021. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Megéri. Tizedannyi vizet használ, mint ami elfolyik kézi mosogatáskor és melegebbre is fűti, így hatékonyabb. A gépi mosószer erősebb is, mint a kézi, mert nem érintkezel vele közvetlenül. A vízszámlán hamar visszahozza az árát, az időről nem is beszélve.
2021. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
A kézi mosogatással több vizet elpocsékolsz csak úgy megsúgom 4-es. Napokig meg nem gyűjtöm a szennyest bele, fél nap alatt megtelik és indítom is be a gépet.
2021. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%

#6 ja ,de mivel arammal megy, ezert vissza is hozza a megsporolt vizet:D


Nekunk is van, abszolut a kenyelem miatt van.


Szerintem aki megtudja venni egybe es mellette nem vajaskenyeret eszik annak megeri,

De pl en reszletre nem vennek, annyira azert nem fontos

2021. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen vizet,áramot pocsékolnak,de azért mentik a világot a szemétmentességtől ? Mikor egy mosogatógép előállítása nincs tekintettel arra hogy közben menyi szennyező anyag keletkezik .
2021. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az hogy mennyit fogyaszt az nem igazán érdekel csak az hogy tényleg mindent elmos-e. Dolgoztam bisztróban és ott előtte kézzel folyton át kellett mosni mindent utána berakni a gépbe. Azért érdekel hogy csak ahol dolgoztam ott volt szar a gép és van olyan ami tényleg mindent lemos róla anélkül hogy még pluszba kelljen mosogatni. Szinte folyamatosan van mosatlan és egyszerűbb lenne mint ahogy leengedem a mosogatóvizet már engedni is az újat, nem lustaság, de amíg a gép dolgozik közben tudnék mást is csinálni mellette. Sok időt spórolna tényleg
2021. máj. 24. 12:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindent gyönyörűen tisztára mos, sosem öblítem le előtte, felesleges. Whirlpool gépem van.
2021. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!