Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Padló vagy torony ventilátort...

Padló vagy torony ventilátort vegyek?

Figyelt kérdés
40 nm az albi, viszont tetőtéri, így nagyon meleg van. Van egy sima venti ami 45w és nem sokat segít. A tulaj azt mondta szerinte próbáljam meg padlóventilátorral, mert az erősebb (ha nem elég az sem, akkor szereltet be klímát, de akkor nyilván megemeli a bérleti díjat). Viszont tartok tőle hogy a a 120w padlóventi már túl erős és nem tenne jót a cicámnak, ha sokat menne. Egy 50w toronyventivel ugyan úgy nem lennék beljebb? Megéri megvenni a padlóventilátort?
2021. jún. 15. 11:11
 1/4 anonim válasza:

Mondd meg, hogy próbáltál többféle ventilátort és nem volt elég ...

A macskák utálják a ventilátort, a padlóventilátor ki fogja űzni a helyiségből. De majd a klímával is vigyázz, ne hűtsd túl a helyiséget, csak pár fokkal legyen alacsonyabbra állítva, mint a kinti hőmérséklet. Én 26 fokra állítom.

2021. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én cicám nem utálja a ventilátort, tehát erre nem alapoznék. Szezon van, így lehetetlen azonnal jó szakembert keresni és addig is meg kéne oldani valahogy, mert a hét második felében már kánikula lesz.
2021. jún. 15. 11:35
 3/4 anonim válasza:
Akkor ha a cica szempontját nem nézem, a padló ventilátor hatásosabb, a torony ventilátor sokkal kevesebb levegőt fog megmozgatni.
2021. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitatkoznék itt pár dologgal. Nekem anno egy álló nagylapátos ventilátorom volt, de a kis szobámban nem tudtam hová tenni sosem, hogy ne legyen útban. Aztán vettem akciósan toronyventilátort tavaly, sokkal kevesebb helyet foglal és nem érzem hogy kevésbé keverné a levegőt, mint a nagy. Kisebbek ugyan benne a ventilátorok, de 3 van belőle benne egymás felett, ami szerintem elég és nagyon jól fújja a levegőt, egyáltalán nincs melegem. Szerintem egy nagyobb szobába veszel 2 ilyet és két sarokba teszed, akkor az teljesen jó. Nyilván a klímánál nincs jobb, de ugye annak vannak költségei.
2021. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!