Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a Duux...

Mi a véleményetek a Duux ventilátorokról? több lenn

Figyelt kérdés

Teljes név: Duux Whisper, én a smart verziót vettem meg, mert ezzel lehet okostelefonnal is irányítani az appon keresztül, meg csak ez volt fekete színben is.

Tulajdonságai: 13-50 decibel, tehát nagyon halk, aludni is lehet mellette, 26 sebességfokozatos, natural wind szimulálás, időzítő, digitális kijelző, wireless működés lehetséges, távirányító, átalakítható asztali ventilátorrá is akár...



2021. jún. 17. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

„lehet okostelefonnal is irányítani az appon keresztül”

Tulajdonságai: 13-50 decibel, tehát nagyon halk, aludni is lehet mellette, 26 sebességfokozatos, natural wind szimulálás, időzítő, digitális kijelző, wireless működés lehetséges, távirányító, átalakítható asztali ventilátorrá is akár...”

Ezek mind teljesen felesleges dolgok egy ventilátornál. Nekem van egy kb. 50 éves magyar és egy kb. 40 éves szovjet ventilátorom. Van bennük motor és lapátkerék, még kapcsoló sincs, egy ventilátorba ennél több nem kell. Eddig egyikkel sem volt semmi probléma, mindkettő tökéletesen működik. Kíváncsi lennék, hogy a te szuper okos ventilátorod működőképes lesz-e 40-50 év múlva?


„amugy a leghalkabb ventilátor amit találsz a piacon, akár 13 decibelig le tud menni”

Egy ventilátornál valóban a minél csendesebb működés a lényeg, nem az, hogy megfelelően keverje a levegőt?


A mai ember már arra is lusta, hogy felkeljen és bedugja a konnektorba a ventilátor villásdugóját, okos telefonnal irányítani, micsoda baromság. Aztán, ha valami elromlik rajta, akkor majd lesheted az okos ventilátorod.

2021. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szirty ***** válasza:

"Egy ventilátornál valóban a minél csendesebb működés a lényeg, nem az, hogy megfelelően keverje a levegőt?"


A lényeg a kettő együtt kb.

Tehát keverje a levegőt a lehető legjobban, de legyen a lehető legcsendesebb.

Minekutána e két tulajdonság között meglehetős ellentét feszül, kénytelen az ember kompromisszumot kötni.

Innentől pedig egyéni megítélés kérdése hogy kinek mi a "túl hangos" vagy a "túl keveset fúj".

Egy azonban biztos: egyik véglet sem jó... :)

2021. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11-es: nincs igazad, mert én pont hogy a halksága miatt vettem meg, gondolom a szovjet ventilátor búg mint a traktor, na én filmnézés közbe nem szántáshangokat akarok hallgatni :D


ja és ha vmi elromlik rajta, veszek másikat, egy még jobbat :P

2021. jún. 18. 16:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Ok, akkor fantasztikus vétel volt, úgyis azt akarod hallani.
2021. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem önfényezésnek, menőzésnek szántam, tényleg nem. Először vettem smart eszközt egyébként, és kíváncsi voltam, hogy más (aki megvette), hogy véleményezi a terméket, pozitív vagy negatív tapasztalata van-e...
2021. jún. 18. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!