Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tanácsot szeretnék kérni,...

Kriszitna27 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen robotporszívót vegyek!!??

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami felmos és feltöröl, járólapot és laminált padlót is, tehát a járólapon is simán, szépen végigmegy, nagyon kevés időm jut takarításra a gyerekek és a munka mellett, tehát olyat szeretnék amit gyakori használatra terveztek! Teljesen tanácstalan vagyok tehát sem márkát nem tudok, sem tipust nem ismerek! Véleményeket szeretnék ki milyet használ és melyik vált be!

#porszívó #felmosás #robotporszívó #feltöröl #porszívóz #nedves feltörlés
2021. júl. 2. 13:58
 1/7 Szirty ***** válasza:
2021. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
XIAOMI
2021. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Én biztos nem itt, nem innen kérnék tanácsot, mert ha befürödsz, ha ráfizetsz, ha rosszul választasz, akkor a világon senkit nem tudsz majd a javaslatáért számonkérni.
2021. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
88%

"...senkit nem tudsz majd a javaslatáért számonkérni."


Azt szerintem amúgy se nagyon lehet.

vagy hogyan képzeled ezt a számonkérést? Megkeresed és lebaxod hogy nem jót javasolt? Vagy nyomsz neki egy tockost? Esetleg kifizetteted vele a készüléket?


Szerintem ha valaki korrekten leírja milyet javasol vagy azt hogy milyen nem és normálisan le is írja hogy miért (nem csak bedobja hogy "XAOMI") azzal nincsen semmi gond. :)


Persze jöhetnek egymásnak ellentmondó javaslatok és vélemények is, mert van ebben egy jó adag szubjektivitás is. Mérlegelni kell a válaszokat. A döntés felelőssége a vásárlóé.

2021. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Egybegépet még ajándékba se fogadnék el, mert a "feltörlése" hagy kívánnivalót maga után, de szerintem a kis hely miatt a porszívása is.


Elsőre egy 'csak porszívó' is segítség, később különálló felmosórobot.



iRobot Roomba, Neato, Electrolux, amiket javaslok, személyes preferencia és ismereteim alapján ebben a sorrendben.


A Neato-k D alakúak, Electrolux háromszög, így a sarkokhoz is jobban hozzáférnek.

2021. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Xiaomit javaslok vagy Ecovacs modellt esetleg még 360 márkát. Fontos megkülönböztetni az aktív feltörléssel bíró hibrid robotporszívókat a sima feltörléssel bíróktól! Előbbiekben egy vízpumpa adagolja a mopra a vizet és te tudod beállítani mennyi vizet használjon(javasolt a desztillált víz) míg utóbbiakra csak "rácsepeg" és nem szabályozod a vízmennyiséget. Utóbbiakat én sem javasolom annyira, de az aktívaktól nem kell tartani mert azok legalább olyan szépen feltörölnek (nem felmosás szint ez fontos) mint egy külön felmosó robot és még külön sem kell megvásárolni! Ár nem lett kikötve így én azt javaslom Xiaomiból a Vacuuum Mop Prot, Viomi SE-t, S9-et, Roidmi Eve Plus(utóbbi kettő önürítős) Roborock S5 Max, S6 MaxV vagy a most megjelent S7 aminek már a mopja rezeg is így hatékonyabb a feltörlés és ha szőnyegre ér akkor megemeli a mopot így nem vizezi össze a szőnyeget! Ecovacs márkából a Deebot Ozmo 950 a 360-ból pedig a nemrég megjelent S10 típust javaslom.
2021. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem roborock S5 és S6 van mindkettő hitvanyul most fel. de víz nélkül (pár deci nem víz) nem lehet felmosni csak koszt kenni
2021. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!