Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » IRobot Roomba e6, az appon...

IRobot Roomba e6, az appon hol látom a házról a térképet? Már mindenhol néztem, de nem találom, lehet ennél a modellnél nem mutat térképet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az i6, i7, i8 és s9 készít szerkeszthető térképet, illetve az i3, i4 és a 900-as sorozat szisztematikus és megmutatja, hol járt, viszont a térképet nem menti el.
2021. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaa akkor hiába is kerestem, köszi azért!
2021. máj. 30. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az e sorozat nem készít térképet. Csak a feladat befejeztével láthatsz egy térpkép szerűséget, a de az nem szerkeszthető és minden takarítási ciklus végén új "térkép" készül. Igazából az csak arra jó, hgoy megnézd mekkora területet járt be, mást nem tudsz vele kezdeni.
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ilyennek is örülnék, de sztem nekem ilyenem sincs😔
2021. máj. 31. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Az e sorozat iAdapt 1.0, szerintem azt se mutatja meg, hol takarított.

Nagyon szeretem a Roombákat, de az iRobot kicsit sunyi módon hallgat az egyes termékek tudásáról, nehéz kihámozni a lényeget.


Ha online vetted és 14 napon belül vagy, lehet érdemes visszaküldeni és ha sima szisztematikus takarítás kell, akkor az amúgy nem sokkal drágább i3, ha clean zone, keep out zone, szobákra osztás kell, akkor i7.

2021. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rámész az app-ban egy befejezett takarításra akkor mit ír ki? Mert elvileg - ha képes rá - ott kellene ezt az ideiglenes térkép valamit mutatnia, mármint azt hogy hol takarított. Nem tudom, e sorozatú termékkel nem találkoztam, nekem egy i sorozatú meg egy 900-as sorozatú van.
2021. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

semmit nem mutat, csak hogy mikor kezdte a takaritast, meddig tartott és hányszor kellett bekapcsolnia a dirt detector funkciót...

én amúgy kifejezetten ezt a robotot akartam csomó utánajárás után, mert ennek gumikeféje van és állatos háztartásba ajánlják... nem is gondoltam hogy semmit nem mutat, csak megy össze vissza.. a nappali a kedvence, oda sokszor visszatér, de a tegnapi 90 percében pl a konyhába nem volt kedve bejutni...

2021. jún. 1. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!