Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép lyukas gumitömítése...

Mosógép lyukas gumitömítése javítható?

Figyelt kérdés

Folyik a víz a mosógépünk aljából és miután már mindent szétszedtünk rajta vettük észre, hogy lyukas a gumija a mosószeradagoló alatt, nem is kicsit, két ujjam belefér. (felültöltős, electrolux flexcare) Kb egy hónapja takarítottam ki teljesen utoljára, akkor még nem volt lyukas.

Csak másfél éve vettük, tehát örülnék, ha nem kellene már megint lecserélni…


2021. júl. 22. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másfél éves, nem garanciás még?
2021. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Emlékeim szerint 1 év garancia volt rá, de közben költöztünk is, és tippem

sincs, hogy hová kallódtak a papírjai :( + nem tudom mennyire számítana garanciális hibának, hogy kilyukadt, gondolom ráfogható, hogy mi lyukasztottuk ki.

De nem lényeg nekem a szerelőt fizetni, ha meg tudja csinálni, csak fogalmam sincs, hogy lehet e cserélni.

2021. júl. 22. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy egy Electrolux mosógépre csak 1 év gari legyen. Amúgy szerintem simán cserélhető a tömítés.
2021. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!