Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mikrohullámú készülékem nem...

Miramare4 kérdése:

A mikrohullámú készülékem nem forgatja a tányért, mi lehet hibás benne, szerintetek javítható? Vajon hol?

Figyelt kérdés
Elektrolux gytm. EMM2015 tip. Melegítés közben levágta a biztosítékot, kikapcsoltam, biztosíték felcsapva, újra beindítottam. Ment, de nem forgatja a tányért. Azt, hogy épp előtte forgatta-e, nem figyeltem. Tegnap-tegnapelőtt egyszer biztos láttam, hogy forog. Veszélyes lehet így használni? Utálok feleslegesen szemetelni, jobb lenne, ha meg lehetne csinálni, még akkor is, ha ugyanannyiba kerül, mint egy új.

2020. febr. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tata. Ady E.u vége felé, a Baji úti leágazás előtt.
2020. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem egy bonyolult szerkezet, ha van hozzá alkatrész, könnyen megoldható.

Ha esetleg belefolyt valami a tányérmotorba és megszorult, nem jó így üzemeltetni.

2020. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni és megkeresni a benne levő üvegcsöves biztosítékokat, feltehetőleg valamelyik kiégett.
2020. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lejárt a forgótányér.

Meg kell fordítani a B Side-ra.

Majd Play gomb,és megy..

2020. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek - esti szórakozásom lesz, hogy átgondolom, kipróbálom. A tatai dolgot sajnos nem, mert a dél- pesti agglomerációban lakom...
2020. febr. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!